Honza KAVALÍR podcast - Kavalír ma dotiahol pred mikrofón PART 1

Honza KAVALÍR podcast - Kavalír ma dotiahol pred mikrofón PART 1

2019 AMIX Patriot Fitness Weekend
Hm ... tak a mám to za sebou. Prvé natáčanie podcastu s Kavalírom, ktoré bolo len a len o mne sa uskutočnilo v sobotu neskoro večer, v posledný augustový deň. Po hlavnom programe projektu Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp (aj tu, rovnako ako na seminároch, kurzoch a niekoľkých súťažiach sa angažujem hlavne ako organizačný pracovník), na ktorom som sa "vyrozprával" do sýtosti. Ešte pred tým, ako Honzo zapol mikrofón, som ho upozornil na podstatnú vec - s únavou sa u mňa zrýchľuje kadencia slov, v snahe mať všetko rýchlo za sebou. Kavalír však na tento scenár bol dokonale pripravený (na moje prerieknutia, hmkania a zajakávania sa reagoval chápavým úsmevom a zhovievavým kývnutím hlavy). Napriek tomu, že mal základnú osnovu rozhovoru premyslenú (mne tvrdil, že nie ... ale ja mu neverím!), prechádzal plynulo od témy k téme v dobrej viere, že sa ešte niekedy stretneme a to, čo sme nezvládli teraz, zvládneme nabudúce.
V podstate sme sa iba rozprávali o tom, čím žijem 40 rokov. Čas s ním plynul veľmi rýchlo a rozhovor ukončili až hodiny, ktoré neúprosne hlásili ďalšiu hodinu po záverečnej v prevádzke Činkárne Čambal Petržalka (kde sme si našli tichý kútika rozprávali, rozprávali, rozprávali). 40 rokov nedokážem "obkecať" za hodinu, dve, alebo tri ... aj preto nasledujúci podcast je "z každého rožku trošku".

A iba malá rada - úvod Kavalíra k tomuto podcastu veľmi neprežívajte. Nie som najväčší, najlepší, najkrajší, najchrumkavejší. Mal som iba to šťastie, že od roku 1979/80 až po súčasnosť  som stretával ľudí, ktorí boli pre mňa inšpiráciou v našich športoch (určite môj prvý tréner Šaňo ŠVARBALÍK, blízky priateľ Zbyněk SLANAŘ a miláčik davov Libor MINAŘÍK), ľudí ktorí v našich športoch reálne niečo dokázali (Jaro HORVÁTH a Štefan OROSZ, Žigalová, Kinská, Čambal, Havlík, Mozoláni, Solár, Kočiš, Tatarka, Kus, Čížek, Jablonický, Holič, Hlobik atď.). A tých, ktorí jednoducho MUSIA niečo dokázať (Križánek, Tabačiar a spol.). Dokonca ľudí, ktorí nám reálne pomohli (Kováčová, Juraševská, Baják, Tóth a spol.), aj takých, čo nám stále pomáhajú pri realizácii informačných i edukačných projektov (Niščáková, Minarech atď.). Šťastie som mal nielen na legendy z našich športov, ale aj na tých, ktorým som "ležal v žalúdku" (a mnohým stále neviem prísť akosi na chuť).
Ak sa vám nasledujúci "pokec" bude páčiť, pochváľte Kavalíra - on vie, ako z ľudí získať informácie. Možno zo mňa vytiahol tie, ktoré sa vám budú páčiť. Netajím - podporujem ho a považujem ho (stále) za člena nášho EastLabs Teamu. Aj keď už "iba" externého.

A nezabudnite - ak chcete podporiť našu činnosť, naše úsilie a bodybuilding/fitness, príďte na 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend resp podporte naše občianske združenie Fitness Akadémia O.Z.

Kavalír vs Kopček, Kopček vs Kavalír - 1. časť podcastu
Diskusia k článku:

AMIX diskusia