Honza KAVALÍR podcast - dnes rozhovor s Jakubom KOPČEKOM

Honza KAVALÍR podcast - dnes rozhovor s Jakubom KOPČEKOM

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Amix Fitness Weekend

Columbus Convention Center je počas projektu Arnold Classic Festival doslova preplnený fanúšikmi bodybuildingu, fitness a silových športov z celhé sveta. Vrcholom sú vždy súťaže v profesionálnej kulturistike, ktorých finále sa koná v sobotu večer. Fanúšikovia netrpezlivo čakajú, komu Arnold odovzdá trofej pre víťaza a po vyhlásení výsledkov trvá desiatky minút, kým opustia sálu aby vo vestibule počkali na hviezdy profesionálneho bodybuildingu. Rovnaký scenár som zažil aj v roku 2017, kedy EastLabs Photo Team posledný krát pôsobil na súťaži Arnold Classic USA. Roky do USA so mnou prichádzal syn Jakub, ale v momente, ako zvládol prijímacie testy na Lekársku fakultu (nevzdal sa po dvoch neúspešných pokusoch, pokus tretí mu priniesol očakávaný výsledok), štúdium mu zaberá všetok čas a voľné chvíle venuje tréningu. Registrujem, že pri vstupných dverách do sály je nejaká tlačenica. Natiahnem krk a ... vidím, že fanúšikovia sa tlačia okolo Kai GREENA. Nesúťaží, ale stále púta mimoriadnu pozornosť. Ochotne sa fotografuje, na požiadanie trpezlivo rozdáva autogramy. Aj by som medzi nich zašiel, aj by som sa s nim po roku pozdravil, ale na stole pred sebou má rozloženú fotovýbavu, vedľa nej notebook, z ktorého som pred malou chvíľou odoslal fotografie na portál EastLabs.SK.

Vtom Kai pozrie mojim smerom a zaregistruje ma. So širokým úsmevom na tvári sa ospravedlní fanúšikom a vykročí mojim smerom. Usmejem sa aj ja a počkám, kým hviezda profesionálneho bodybuildingu príde až ku mne. Potľapká ma po pleci, povie tradičné "ako sa máš?" a obráti sa na ľudí z jeho teamu so slovami: "Viete kto to je, viete?" Počká krátku chvíľu a povie: "Otec Jakuba KOPČEKA, toho, čo ma fotografoval v Prahe!" V duchu sa zasmejem. Hm ... takže otec Jakuba. Konečne som pochopil, kto z našej rodiny je lepší kamarát s TOP bodybuildermi :-)

Honza KAVALÍR podcast - dnes rozhovor s Jakubom KOPČEKOM
Diskusia k článku:

AMIX diskusia