Honza KAVALÍR podcast - kto je za projektom BikiniFitness.SK?

Honza KAVALÍR podcast - kto je za projektom BikiniFitness.SK?

12. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční od 6. do 8. marca 2020, vo Vranove nad Topľou, v priestoroch Hotela Patriot. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta,
profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.

Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

DG Nutrition BikiniFitness Camp

Nikto na Slovensku, v Čechách, alebo v Európe sa nevenuje bikinifitness, wellnessfitness a v podstate "bodybuilding - ženskej scéne" tak, ako sa jej venujú dievčatá z projektu BikiniFitness.SK. O kom je reč? O trojici KOLCUNOVÁ - LABUDOVÁ - FEDOROVÁ, ktorá po tom, čo Saskia CAKOCI rozhodujúcu časť pracovného času začala venovať pracovným povinnostiam pre spoločnosť BioTechUSA, sa naplno vrhli do práce s jediným cieľom - ukázať priaznivcom bodybuildingu/fitness, že bikinfitnessky (wellness fitnessky a spol.) iba ojedinele je možné hodnotiť podľa výstrelkov, ktoré niektoré dievčatá predvádzajú na sociálnych sieťach.

Mám neskrývanú radosť, že moje slová, s ktorými som prišiel pred 4 rokmi za vtedy 14 ročnou Soňou KOLCUNOVOU sa postupne napĺňajú. Čo som jej hovoril? Väčšinu z toho spomenula v rozhovore pre projekt Honza KAVALÍR podcast, ale v stručnosti - ak začne sledovať bodybuilding/fitness scéne z pozície "radovej" redaktorky má šancu vypracovať sa uznávanú osobnosť v ženských bodybuilding nomináciách. Experta, ktorý dokáže svojimi článkami nielen motivovať ostatných k tréningu, ale postupom času vybudovať team rovnako zmýšľajúcich (a uznávaných) dievčat, ktorých kredit (samozrejme aj znalosti) budú v priebehu týždňov, mesiacov a rokov iba stúpať.

EastLabs Team

Úprimne ... spoločne so Saskiou CAKOCI sme radi, že naše očakávania sa naplnili. Dokonca v mnohom nás dievčatá z BikiniFitness.SK  už prekonali (hm ... ani v "najtemnejších snoch" si neviem predstaviť seba, že po rokoch písania kritických článkov na adresu bikinfitnessiek píšem články tak, ako to dokáže Kolcunová s Labudovou - s ľahkým nadhľadom, upozorňujúc na nedostatky, napriek tomu jazykom, ktorý buduje medzi bikinifitnesskami a redaktorkami BikiniFitness.SK priateľstvo ... no ... nie vždy sa to podarí, uznávam).

Mám neskrývanú radosť, že dievčatá venujú svoj čas nielen štúdiu (áno, stále sa pripravujú na svoju životnú cestu na školách), ale venujú ho aj zvyšovaniu si svojej odbornosti. Aj to je pre mňa dobrým signálom! Prečo? V súčasnej dobe chlapci/muži stále ešte dievčatá/ženy podceňujú. Myslia si, že "ten čo nosí nohavice vie viac ako tá, čo má na sebe sukňu". Ale ... omyl priateľky a priatelia. BikiniFitness.SK je pre mňa (a mnohé/mnohých z vás) reálne relevantným zdrojom informácií, ktoré by ste inde hľadali iba ťažko. Dôvodov je viac.

KOLCUNOVÁ - LABUDOVÁ - FEDOROVÁ a spol. majú priame kontakty na TOP bikini/wellness fitnessky z celého sveta, ich bezproblémová znalosť anglického, francúzskeho a predovšetkým ruského jazyka (Rusko je veľmoc ženských bodybuilding nominácií) im uľahčuje komunikáciu a teší ma, že aj im môžeme odovzdať rokmi získané kontakty na funkcionárske špičky rozhodujúcich bodybuilding/fitness organizácií. Národného, aj nadnárodného významu. Som rád, že pomôcť im stále je ochotná nielen Saskia CAKOCI, ale aj Eva KVASNIČKOVÁ a ďalšie ženy, s podstatne väčšou paletou skúseností A kto vie ... možno ich (Kolcunovú a spol.) o nejakých 5-10 rokov uvidíme pôsobiť aj na domácej funkcionárskej scéne.

Honza KAVALÍR síce tvrdí, že bikinifitness scénu nesleduje, projekt BikiniFitness.SK však neunikol jeho pozornosti a po Soni KOLCUNOVEJ ju aktuálne venoval aj redaktorke Barbore LABUDOVEJ. Kto je LABUDOVÁ (mimochodom, počítame s ňou ako členkou organizačného teamu Fitness Akadémia Vranov, ktorý organizuje pod hlavičkou SAFKST súťaže na Slovensku) sa dozviete z nasledujúceho rozhovoru - ten je súčasťou projektu Honza KAVALÍR podcast.

Honza KAVALÍR vs Barbora LABUDOVÁ
Diskusia k článku:

AMIX diskusia