Hozna KAVALÍR podcast - Jaro HORVÁT, taký bol a taký je môj život

Hozna KAVALÍR podcast - Jaro HORVÁT, taký bol a taký je môj život

Záujem o Základný Trénerský kurz 1. stupňa Bodybuilding a Fitness Inštruktor hlavného lektora Milana ČÍŽEKA je obrovský. Aj preto OTVÁRAME ĎALŠÍ TERMÍN - 27. až 29. marca 2020, v školiacom stredisku spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., v Činkáreň Čambal Petržalka. Viac informácií: cizekifbb@hotmail.com Trénerský kurz
Práve pred týždňom sa v Činkárni Čambal Petržalka, v rámci projektu FitnessNalieváreň, uskutočnil seminár s legendárnym Jarom HORVÁTHOM, ktorý výsledkami na Olympia Weekendoch v roku 2010 a 2011 urobil obrovskú radosť mnohým fanúšikom bodybuldingu a fitness na Slovensku. Pripomeniem, že Jaro v roku 2010 získal v kategórii do 202lbs na tejto prestížnej súťaži finálové 6. miesto, o rok neskôr skončil dokonca na 4. priečke. A podľa názoru mnohých odborníkov na bodybuilding priamo z USA, bez problémov sa mohol z Las Vegas na Slovensko vrátiť s 3., alebo dokonca aj 2. miestom. 

Jaroslav Horvath
Jaro je pre mňa nielen legendou, ale aj blízkym priateľom, s ktorým spoločne s Vladimírom TABAKOM vo Vranove organizujeme súťaže nielen pre jeho nasledovníkov, ale aj dievčatá a chlapcov z nových nominácií. Tá najbližšia sa uskutoční 5. apríla 2020 v Mestskom dome kultúry Vranov. Ako vám potvrdí aj nasledujúci rozhovor s Honzom KAVALÍROM (v rámci projektu Honza KAVALÍR podcast), Horvát je doslova kultovým športovcom, ktorého by som rád videl pôsobiť aj ako funkcionára v rámci asociácie SAFKST. Uvidíme, čo prinesú najbližšie mesiace.
Jaroslav HORVATH a Honza KAVALIR Jaro HORVÁT - taký bol a taký je môj život
Diskusia k článku:

AMIX diskusia