Lucia KOŠECKÁ - podcast na tému, čo ďalej? PART 1

Lucia KOŠECKÁ - podcast na tému, čo ďalej? PART 1


So súťažením je často spojených mnoho príhod a niektoré pretekárky po čase prídu na to, že im svalový rozvoj dovoľuje aj prestup do inej kategórie. Typickým príkladom takéhoto postupu je aj Lucia KOŠECKÁ, ktorú mnoho z vás pozná ako trénerku a rozhodkyňu. A určite viete aj to, že rezignovala na post SAFKST repre trénerky.

Nie je tomu však tak dávno, odkedy Lucia ukončila svoju profesionálnu súťažnú kariéru. Najprv sme ju poznali ako bikinifitnessku, neskôr prestúpila do bodyfitenss, kde začali úspechy prichádzať takmer okamžite a Lucia sa dnes môže pochváliť titulom z EVLS v Prahe a tiež titulom majsterky sveta. Lucia si na svoj profesionálny debut vybrala naozaj ťažkú súťaž, keďže spolu so Saskiou Cakoci absolvovala súťaž vo Figure kategórii v americkom Phoenixe. Nasledovala ešte jedna profesionálna súťaž v San Marine, ktorou na istý čas Lucia ukončila svoje súťaženie.

Po niekoľkých rokoch opäť smeruje na súťažné pódiá

  • tentokrát však v jemnejšom bikinifitness
  • v akej federácii chce Lucia súťažiť?
  • prečo absolvovala kulturistickú prípravu a ako vnímala celú svoju súťažnú kariéru nabitú skvelými úspechmi?

O tomto všetkom, hejteroch, trénovaní aj ťažkom období vo svojom živote, ktoré ju napokon priviedlo k posilňovaniu sa porozprávala v ďalšej epizóde nášho Beyond Bikinifitness Podcastu so Soňou Kolcunovou. Všetky epizódy Beyond Bikinifitness Podcastu nájdete na YouTube, SoundCloude a Spotify. Nezabudnite dať like, odber a epizódu zdieľať.

Lucia KOŠECKÁ sa vracia na súťažné pódiá: Zažila hejt aj zlých trénerov
Už onedlho sa môžete tešiť aj na druhú časť podcastu s Luciou Košeckou, kde sa porozprávame o jej živote fit maminy a trénerky.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia