Alica HEVEROVÁ - od slovenského bikinifitness do Kanady

Alica HEVEROVÁ - od slovenského bikinifitness do Kanady

S bikinifitness začínala Alica HEVEROVÁ ešte ako mladé dievča - vo veku 16 rokov. Spolu s prípravou však prichádzajú aj rôzne obmedzenia a vzťah k jedlu sa môže výrazne zmeniť. Presne to sa stalo aj u Alice, ktorá dnes, s odstupom času, vníma súťaženie úplne inak. Rozbiehajúcu sa kariéru bikinifitnessky, trénerky a život študentky na slovenskej vysokej škole však koncom roka 2018 úplne zanechala. Chcela si totiž splniť svoj sen o živote v zahraničí a po prijatí na vysokú školu v Kanade neváhala ani chvíľu.

Vďaka zaujímavej skúsenosti môže dnes rozprávať o svete športu a trénerstva z úplne iného pohľadu. V podcaste sa teda dozviete všetko o Alicinom odchode zo Slovenska, o jej aktuálnom živote a momentálnom vzťahu k trénerstvu a fitness. Alica okrem toho pripravuje nový, zaujímavý projekt, o ktorom vám budeme prinášať aktuálne správy.

„S Alicou som sa spoznala ešte v roku 2016 a už vtedy som vedela, že je to veľmi cieľavedomé dievča. Neskôr sme spolupracovali ako redaktorky práve v BikiniFitness.SK. Nepochybovala som, že Alica životnú výzvu v podobe sťahovania sa s prehľadom zvládne a ako môžeme dnes vidieť, jednoznačne spravila skvelé rozhodnutie, ktoré ju posunulo vpred,“ komentuje Soňa Kolcunová, ktorá ju v podcaste vyspovedala. Ak teda chcete vedieť, ako funguje život v Kanade, ako Kanaďania vnímajú šport a či sa Alica chystá vyskúšať v Kanade aj súťaženie, počúvajte nový podcast.

Dostupný je okrem YouTube aj na Spotify a SoundCloude. Nezabudnite dať like, odber a podcast zdieľať na sociálnych sieťach!

Alica HEVEROVÁ - od slovenského bikinifitness do Kanady
Kurz trénerov Bodybuilding a Fitness Inštruktor

Diskusia k článku:

AMIX diskusia