Men´s Physique Dávid HMEĽÁR pracuje na životnej forme!

Men´s Physique Dávid HMEĽÁR pracuje na životnej forme!

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2021 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

2021 IFBB Majstrovstvá Európy

Aktuálna situácia nepraje nikomu. A pretekárom vo fitness a kulturistike už vôbec nie. Príkladom je aj Dávid Hmeľár, ktorý sa od minulého pripravoval na vytúžený štart v Elite PRO. Kartu, ktorá ho oprávňuje štartovať medzi profesionálmi, získal na Malte v roku 2019. Ako prezradil v rozhovore – vízia bola od začiatku veľmi jasná – prestup medzi tých najlepších v IFBB International čo najrýchlejšie. Práve preto v druhej polovici roka 2020 Dávid zahájil prípravu, ktorej vrchol mal prísť v jari 2021. Najprv objemová príprava, neskôr diéta. Všetko by bolo úplne obyčajné, ak by nezaúradovala aktuálna situácia.

Štart na Malte (kde smeroval svoje snaženie aj druhý Elite PRO Men’s physique pretekár zo slovenska Dominik ANTOŠ), sa nekonal, súťaž bola o mesiac preložená kvôli aktuálnym opatreniam. Zaúradoval tiež aktuálny zákaz vycestovania a preto Dávid spomína aj to, že nevie, či by mu bolo umožnené na preteky odcestovať. Napriek tomu sa rozhodol prípravu dokončiť. Hoci jej vrchol nebude na súťažnom pódiu, Dávid chce dokázať, že aj v aktuálnej situácii sa dá dosiahnuť životná forma. Aj so základnými cvikmi, bez plne vybavenej posilňovne a aj počas obmedzení.

O tom, ako bude nakoniec zverejnenie životnej formy vyzerať, nám porozprával v rozhovore. Hovorili sme však aj o trénovaní klientov a o tom, ako prácu trénera ovplyvňujú aktuálne opatrenia. Je v Dávidovom prípade pravda, že online koučing je pohodlnejší? Čo je aktuálne jeho najväčším snom a uvidíme ho na pódiu ešte v roku 2021? Vypočujte si EastLabs Radio s Dávidom Hmeľárom.

 

Dávid HMEĽÁR pracuje na svojej životnej forme!Diskusia k článku:

AMIX diskusia