VIDEOKLIP - Adela ONDREJOVIČOVÁ na 2018 Elite PRO Nafplio, Grécko

VIDEOKLIP - Adela ONDREJOVIČOVÁ na 2018 Elite PRO Nafplio, Grécko

trenersky kurz kulturistika a fitness


Vedúca osobnosť združenia Elite PRO Slovakia Milan ČÍŽEK na úvodnom stretnutí členov v Hammer Gym Solar Nitra (pred cca troma týždňami) pre náš portál prehlásil:
"Združenie Elite PRO Slovakia je málopočetné, pretože výnimočných PRO atlétov je na Slovensku menej ako šafránu. Mojim cieľom nie je zvyšovať počet našich členov, ale snažiť sa, aby  v každej kategórii sme mali takých športovcov, ktorí budú vzorom pre ostatných. Pre amatérov, pre fanúšikov. Takých, aby sa ich konkurenti z ostatných krajín obávali. Adela ONDREJOVIČOVÁ už nie je iba pojem na bodyfitness scéne, ale značka najvyššej kvality. A rovnakou značkou v kategórii classic bodybuilding na amatérskej scéne bol aj Patrik ŠTIGLIC, na scéne bodybuilding Roman VAVREČAN a Michal KRIŽÁNEK, pojmom medzi amtérmi a profesionálmi sú aj Natália LENÁRTOVÁ či Rasťo SOLÁR. A my s Alexandrom HLOBÍKOM (a po doplnení realizačného teamu o ďalšie posty) urobíme maximum pre to, aby sme im uľahčili súťaženie na Elite PRO scéne. Sme dobrovoľné združenie, ktoré si za pár týždňov existencie získalo svojich priaznivcov a podporovateľov. Ďakujem partnerom za podporu - spoločnostiam NEBBIA, Porfix a mediálnemu partnerovi portálu EastLabs.SK za informovanie o našom zdrružení."

Ciele vytýčené v združení Elite PRO Slovakia začala napĺňat ako prvá Adela ONDREJOVIČOVÁ, ktorá víťazstvom na súťaži 2018 Elite PRO Nafplio si zabezpečila postup na 2018 Elite PRO World Championships.

VIDEOKLIP - Adela Ondrejovičová na 2018 Elite PRO Nafplio, Grécko 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia