Milan ČÍZEK - Ondrejovičová na Slovensku potvrdila očakávania

Milan ČÍZEK - Ondrejovičová na Slovensku potvrdila očakávania

hardbody whey protein

V Nitre, na záver bodybuilding-fitness víkendu (v rámci ktorého sa zrealizovali 2018 SAFKST Majstrovstvá Slovenska žien a mužov) sa uskutočnila na Slovensku premiérová súťaž v novokreovanej organizácii Elite PRO Slovakia. Súťaž pod názvom 2018 Elite PRO Show Slovakia sa uskutočnila s cca trojhodinovou pauzou po poslednej amatérskej kategórii, čo výrazne negatívne ovplyvnilo divácku kulisu. Zaujímavé dianie na pódiu (kde sa v troch kategóriách predstavilo napokon 16 Elite PRO súťažiacich) napokon sledoval iba zlomok z tých divákov, ktorí povzbudzovali počas dvoch dní v rámci SAFKST Slovenského šampionátu celkovo:

  • 2018 M-SR mužov ... 29 bodybuilderov, 31 men´s fyzikov - spolu 60 športovcov
  • 2018 M-SR žien ... 3 súťažiace z kategórie women´sphysique (dve z nich však súťažili aj v bodyfitness), 7 wellness fitnesky, 11 fitnesiek, 16 bodyfitnesiek a 66 bikinifitnesiek - spolu 101 športovkýň

Dianie v sobotu (v úlohe diváka) a v nedeľu (v úlohe rozhodcu) sledoval aj Milan ČÍŽEK, vedúca osobnosť združenia Elite PRO Slovakia, členkou ktorého je aj Adela ONDREJOVIČOVÁ - tá sa po prestupe z IFBB PRO League začlenila práve do tohto združenia, ktorého cieľom je organizačne/manažérsky podporiť súťažné ambície nielen Adely, ale aj Michala KRIŽÁNEKA, Patrika ŠTIGLICA, Romana VAVREČANA a ďalších v rámci organizácie Elite PRO. 

Adela Ondrejovičová

"Kto sleduje dianie vo svete bodybuildingu a fitness určite registruje, že po rozchode IFBB International s NPC/IFBB PRO League predovšetkým pre profesionálov z Európy sa otvorilanová organizácia Elite PRO", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK, vedúca osobnosť združenia Elite PRO Slovakia. "Zopakujem, že som nesmierne rád, že v našom prestížnom Elite PRO Slovakia Team-e aktuálne máme súťažiacich, ktorí sú jasnými jednotkami našej profesionálnej scény.

Ikonou je prirodzene Adela ONDREJOVIČOVÁ, ktorú som roky sledoval na amatérskej scéne, dokonca dva roky ako juniorka súťažila za náš kulturistický oddiel Veterinary Bodybuilding Club Košice, kde začala dosahovať prvé medzinárodné úspechy. Nikdy som nepochyboval, že aj po prestupe do tábora profesionálov bude úspešná.

Predpoklady potvrdila výsledkami, vďaka ktorým 3x v rade nastúpila v Las Vegas na pódium prestížneho Olympia Weekend-u, čo nedokázal nikto z bodybuilderov či fitnessiek z našich krajín. To, že aj v Elite PRO bude patriť medzi najlepšie som predpokladal a Adela vysoké ambície naplnila víťazstvom na premiérovej súťaži súťaži 2018 Elite PRO Show Nafplio, aj na víkendovej súťaži 2018 Elite PRO Show Slovakia v Nitre.

Málopočetnému poľu súťažiacich jasne dominovala už pri úvodnom nástupe na súťažné pódium, nikto z prítomných medzinárodných rozhodcov ani v najmenšom nezapochyboval nad tým, komu dať trofej za víťazstvo v kategórii PRO Bodyfitness. Adela na Slovensku opakovane potvrdila oprávnenosť svojho postupu na 2018 Elite PRO Svetový šampionát, ktorý sa uskutoční v novembri v exotickom Mexiku. Samozrejme, súťažné plány Ondrejovičovej počas sezóny 2018 súťažou v Nitre nekončia - aktuálne sme doriešili formality okolo jej súťaženia v Madride (2018 Elite PRO Spain) a je predpoklad, že sa predstaví aj v Johannesburgu (2018 Arnold ClassicAfrica).
Adele gratulujem k úspechu a verím, že sa jej bude obdobne dariť aj na ďalších Elite PRO súťažiach."

Adela Ondrejovičová - 2018 Elite PRO Show Slovakia

Diskusia k článku:

AMIX diskusia