2018 Elite PRO Show Slovakia - Backstage

2018 Elite PRO Show Slovakia - Backstage

hardbody whey protein

V Nitre, na záver bodybuilding-fitness víkendu (v rámci ktorého sa zrealizovali 2018 SAFKST Majstrovstvá Slovenska žien a mužov) sa uskutočnila na Slovensku premiérová súťaž v novokreovanej organizácii Elite PRO Slovakia. Súťaž pod názvom 2018 Elite PRO Show Slovakia sa uskutočnila s cca trojhodinovou pauzou po poslednej amatérskej kategórii, čo výrazne negatívne ovplyvnilo divácku kulisu. Zaujímavé dianie na pódiu (kde sa v troch kategóriách predstavilo napokon 16 Elite PRO súťažiacich) napokon sledoval iba zlomok z tých divákov, ktorí povzbudzovali počas dvoch dní v rámci SAFKST Slovenského šampionátu celkovo:

  • 2018 M-SR mužov ... 29 bodybuilderov, 31 men´s fyzikov - spolu 60 športovcov
  • 2018 M-SR žien ... 3 súťažiace z kategórie women´sphysique (dve z nich však súťažili aj v bodyfitness), 7 wellness fitnesky, 11 fitnesiek, 16 bodyfitnesiek a 66 bikinifitnesiek - spolu 101 športovkýň

Dianie v sobotu (v úlohe diváka) a v nedeľu (v úlohe rozhodcu) sledoval aj Milan ČÍŽEK, vedúca osobnosť združenia Elite PRO Slovakia, členkou ktorého je aj Adela ONDREJOVIČOVÁ - tá sa po prestupe z IFBB PRO League začlenila práve do tohto združenia, ktorého cieľom je organizačne/manažérsky podporiť súťažné ambície nielen Adely, ale aj Michala KRIŽÁNEKA, Patrika ŠTIGLICA, Romana VAVREČANA a ďalších v rámci organizácie Elite PRO. Čo sa dialo počas súťaže 2018 Elite PRO Slovakia vám priblíži aj nasledujúca fotogaléria.

2018 Elite PRO Show Slovakia - Backstage

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Elite Pro
autor: Oplan | dátum: 18.04.2018 16:59:49
Nedávno som mal 16 ročného chlapca na tréningu a on si myslí že tlaky za hlavou sú na zadné delty. Odporučil som mu aby išiel medzi fyzikov, lebo tomu nerozum rovnako ako tlakom za hlavou :-)