Michal KRIŽÁNEK vstupuje do záverečnej fázy prípravy

Michal KRIŽÁNEK vstupuje do záverečnej fázy prípravy

Elite PRO Madrid

Vďaka úsiliu Milana ČÍŽEKA na Slovensku aktívne pôsobí prestížne združenie Elite PRO Slovakia, členmi ktorého sú najlepší profesionálni atléti vo svojich kategóriách. Adela ONDREJOVIČOVÁ absolvovala úspešnú premiéru v organizácii Elite PRO na súťaži 2018 Elite PRO Nafplio (kde zvíťazila v kategórii bodyfitness), svoju vysokú výkonnosť potvrdila ďalším víťazstvom aj na "domácej" 2018 Elite PRO Slovakia Show. Michal KRIŽÁNEK a Patrik ŠTIGLIC absolvujú premiéru v organizácii Elite PRO 25. až 26. mája 2018 na súťaži v Madride - a nebude to ľahká súťaž, súťažiaci pribúdajú každým dňom.

"Už teraz je jasné, že súťaž 2018 Elite PRO Madrid bude najväčšou súťažou jarnej súťažnej sezóny organizovanou pod hlavičkou organizácie Elite PRO", povedal pre náš portál Milan Čížek, hlavná osobnosť združenia Elite PRO Slovakia. "27 dní pred začiatkom súťaže, na ktorej sa medzi Elite PRO atlétov prerozdelia finančné odmeny vo výške 34.500USD, na stránke podujatia nájdete informáciu, že v 7. nomináciách účasť aktuálne potvrdilo takmer 100 Elite profesionálov:

  • bodybuidling OPEN ... 17 športovcov
  • classic bodybuiliding ... 17 športovcov
  • men´s physique ... 22 športovcov
  • bikinifitness ... 17 športovkýň
  • bodyfitness ... 7 športovkýň
  • wellness fitness ... 8 športovkýň
  • women´s physique ... 6 športovkýň

Slovensko v Madride bude reprezentovať trojica Ondrejovičová - Križánek - Štiglic, členmi podporného teamu budú osobní tréneri našich športovcov Marián ČAMBAL (Štiglic) a Alexander HLOBÍK (Križánek)."

Michal Krizanek

Alexander Hlobík dnes pôsobí na súťaži 2018 EXTRIFITSLOVAKIA Cup v Michalovciach ako rozhodca, včerajšie popoludnie a večer strávili spoločne s Križánkom (netreba zabúdať, že toho podporuje sponzorsky spoločnosť ALL-STARS Slovakia v zastúpení Ľubošom MATEJÍČKOM) v Košiciach - tu Michal absolvoval pod dohľadom Milana ČÍŽEKA náročný tréning pózovania.

Prítomná bola aj ďalšia členka ALL-STARS Teamu, zároveň aj členka Elite PRO Slovakia združenia, Natália LENÁRTOVÁ. Pripomeniem, že Natália do konca roku 2016 pôsobila na poste reprezentačnej trénerky žien v asociácii a po zmene vedenia (Mlsna na pozícii prezidenta vymenil Čížeka) ju nahradila dvojica Kopráš (hlavný tréner) - Machalová (jeho asistentka)
Aktuálne ženy na poste repretrénerky vedie už oficiálne iba Machalová, pravdou ale je, že v rámci asociácie existuje početný tzv. realizačný team asociácie, v ktorom pôsobia aj niektorí z TOP funkcionárov s trénerskými ambíciami. Navyše v lete 2017 bol tento team doplnený o Ľuboša MATEJÍČKU na pozícii šéfa trénersko metodickej komisie.
Spomeniem, že Korpáš bol v druhej polovici roka 2017 z asociácie vyhodený a začiatkom roku 2018 realizačný team rozšírila z praktických dôvodov Elite PRO atlétka Lucia KOŠECKÁ (tá disponuje reálnymi znalosťami z bodyfitness, bikinifitness, radiť môže aj súťažiacim z wellness fitness, women´s physique, alebo aj fitness). 

Michal Krizanek

Diskusia k článku:

AMIX diskusia