Ondrejovičová do Portugalska, Križánek do Čiech - to sú najbližšie plány

Ondrejovičová do Portugalska, Križánek do Čiech - to sú najbližšie plány


Tak si to teda zhrňme - aby to bolo každému jasné. Združenie Elite PRO Slovakia existuje iba pár mesiacov, ale vďaka nasadeniu dvojice Čížek - Hlobik (a podpore zo strany Eastlabs Team-u) o výsledkoch jeho členov vie nielen celé Slovensko, ale aj priaznivci bodybuildng-u a fitness v Európe a vo svete. Výsledky, ktoré dosiahla trojica Ondrejovičová - Križánek - Štiglic sú základným motívom k tomu, že združenie Elite PRO Slovakia získalo podporu aj od prvých sponzorov a partnerov.

Čo zatiaľ dosiahli členovia Elite PRO Slovakia Team-u?

  • 1. miesto ... 2018 Elite PRO Nafplio, Grécko - Adela ONDREJOVIČOVÁ
  • 1. miesto ... 2018 Elite PRO Slovakia, Slovensko - Adela ONDREJOVIČOVÁ
  • 1. miesto ... 2018 Arnold Classic Africa, Južná Afrika - Adela ONDREJOVIČOVÁ
  • 1. miesto ... 2018 Elite PRO Madrid, Španielsko - Adela ONDREJOVIČOVÁ
  • 1. miesto ... 2018 Eite PRO Marid, Španielsko - Michal KRIŽÁNEK
  • 7. miesto ... 2018 Elite PRO Madrid, Španielsko - Patrik ŠTIGLIC

Aké sú plány na najbližšie obdobie?

Tak s touto otázkou som sa obrátil na Alexandra HLOBIKA, trénera megatalentu Michala KRIŽÁNKA, ktorý rovnako ako Elite PRO medzinárodný rozhodca Milan ČÍZEK pôsobí v rámci dobrovoľného združenia Elite PRO Slovakia.

"Plány? Samozrejme, v pláne sú predovšetkým súťaže, na ktorých členovia nášho združenia môžu  najlepšie prezentovať výsledky svojho tréningového úsilia", reagoval na moju otázku Alexander HLOBIK. "S určitosťou viem, že Adela sa pripravuje na súťaženie v Portugalsku, kde sa už o 2 týždne uskutoční pre amatérov 2018 Diamond Cup Portugal a sprievodná súťaž 2018 Elite PRO Portugal. V kategórii Bodyfitness Elite PRO sa bude bojovať o podiel z finančného balíka 5.000€. Samozrejme, opäť verím v úspech Adely, ktorá dlhodobo je jasne najlepšou bodyfitnesskou s koreňmi v Európe, bez ohľadu na príslušnosť k federácii."

"Čo sa týka Michala", pokračoval Alexander, "tak toho čaká v rovnakom čase súťaž v Čechách. Tak ako pred rokom, aj teraz budeme súťažiť v Ostrave, no tentokrát už nie medzi amatérmi, ale v profesionálnej časti súťaže. Nemám informácie o tom, kto nastúpi v kategórii Elite PRO Bodybuilding Open, ale tak ako v Madride, aj v Čechách urobíme všetko pre čo najlepší výsledok. Postup "ako na to" sme si overili na 2018 Elite PRO Madrid, vďaka úzkej spolupráci s Pro Tan Slovakia vyvarovali sme sa chýb pri úprave pokožky, ešte posunúť prezentáciu na vyššiu úroveň a budem maximálne spokojný s tým, čo Michal za cca pol roka tvrdej práce od jesennej súťaže v Prahe dokázal.
Po Ostrave už budú pred nami ďalšie výzvy - 2018 Arnold Classic Europe a 2018 Elite PRO World Championships. Verím, že fanúšikom na Slovensku urobia naše výsledky radosť. Nechceme ich sklamať už aj preto, že ich podpora je naozaj neočakávane veľká. Ďakujem ešte raz, vážime si to."

Diskusia k článku:

AMIX diskusia