Potvrdené - Eva BÁNIKOVÁ má postup na 2018 Elite World Championships

Potvrdené - Eva BÁNIKOVÁ má postup na 2018 Elite World Championships

AMIX Vit & Mineral Pack


Od rozchodu IFBB International (organizácia, na čele ktorej stojí Rafael Santonja - so sídlom v Španielsku) s NPC/IFBB PRO League (organizácia, na čele ktorej stojí Jim Manion - so sídlom v USA) uplynulo 8 mesiacov a obe organizácie pôsobia samostatne a celosvetovo.
NPC/IFBB PRO League pôvodný koncept súťaží rozšírila aj o súťaže určené pre amatérov mimo územia USA (na ktorých je možné získať IFBB PRO kartu a následne na profesionálnych súťažiach bojovať o postup na Olympia Weekend), IFBB International založila vlastnú organizáciu určenú pre profesionálov (hovorím o Elite PRO organizácii) a ústretovými podmienkami pre organizátorov kvalifikačných súťaží (IFBB Diamond Cup, kontinentálne a Svetové IFBB šampionáty atď.) umožňuje najlepším amatérom získať štatút Elite PRO súťažiaceho.

"Nie je tajomstvom, že aj Elite PRO súťažiacich v tomto roku čaká vrchol súťažnej sezóny - tým sa stane Elite PRO Svetový šampionát, ktorý sa podľa pôvodného konceptu bude konať v dvoch termínoch, na dvoch miestach", povedal pre náš portál Alexander HLOBIK, tréner Elite PRO bodybuildera Michala KRIŽÁNKA a spolu s Milanom ČÍŽEKOM jeden zo zakladajúcich členov združenia Elite PRO Slovakia. "Podľa skôr zverejneného konceptu (písali sme o ňom na stránkach nášho portálu v samostatnom článku), postup na Elite PRO Svetový šampionát získajú priamo víťazi Elite PRO súťaží, zvyšní súťažiaci budú o účasť na tejto súťaži bojovať prostredníctvom tzv. bodovacieho rebríčka. Z členov združenia Elite PRO Slovakia postup už získali Adela ONDREJOVIČOVÁ (bodyfitness), Michal KRIŽÁNEK (bodybuilding OPEN), podľa aktuálne zverejnených informácií, napriek tomu, že ešte nemá od asociácie definitívne potvrdenú Elite PRO kartu, víťazstvom na súťaži 2018 Arnold Classic Africa právo súťažiť na Elite PRO Majstrovstvách sveta má aj Slovenka Eva BÁNIKOVÁ (fitness)."


trenersky kurz kulturistika a fitness


Kde sa budú konať 2018 Elite PRO Majstrovstvá sveta?

  • 2. až 4. november 2018 ... v Rím-e (Taliansko) sa uskutoční Svetový šampionát profesionálov v kategóriách PRO Bodybuilding OPEN, PRO Bikinifitness, PRO Men´s Physique, PRO Fitness, PRO Wellness Fitness
  • 16. až 18. novembra 2018 ... v Cancún-e (Mexiko) sa uskutoční Svetový šampionát profesionálov v kategóriách PRO Bodybuilding up to 90kg, PRO Bodyfitness, PRO Classic Bodybuilding, PRO Women´s Physique

Kto zo Slovenska už má istý postup?

  • Adela ONDREJOVIČOVÁ ... vďaka opakovaným víťazstvám na Elite PRO súťažiach
  • Michal KRIŽÁNEK ... vďaka víťazstvu na súťaži 2018 Elite PRO Madrid
  • Eva BÁNIKOVÁ ... vďaka víťazstvu na súťaži 2018 Arnold Classic Africa

2018 Elite PRO World Championships - kto už získal postup?

Elite PRO World ChampionshipsElite PRO World ChampionshipsElite PRO World ChampionshipsElite PRO World Championships
Elite PRO World Championships
Elite PRO World ChampionshipsElite PRO World ChampionshipsElite PRO World ChampionshipsElite PRO World Championships 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia