Slováci v centre pozornosti organizácie Elite PRO

Slováci v centre pozornosti organizácie Elite PROAdéla ONDREJOVIČOVÁ, Michal KRIŽÁNEK a aktuálne aj Eva BÁNIKOVÁ sú právom v centre pozornosti TOP funkcionárov novokreovanej profesionálnej organizácie Elite PRO, ktorá úzko spolupracuje s federáciou IFBB International. Dôvodom zvýšenej pozornosti je skutočnosť, že všetci menovaní vďaka svojim predchádzajúcicm výsledkom získali právo súťažiť na súťaži 2018 Elite PRO World Chamionships, ktorá sa uskutoční v dvoch termínoch, na dvoch miestach.

Elite PRO World Championships

  • 2. až 4. november 2018, Rím, Taliansko ... súťažné kategórie Bodybuilding OPEN, Bodybuilding up to 90kg, Men´s Physique, Classic Bodybuilding
  • november, Peking, Čína ... Bikinifitness, Womens Fitness, Wellness Fitness, Bodyfitness, Womens Physique

"Registrujeme zmenu dejiska 2018 Elite PRO World Championships pre ženské kategórie, ktoré mali pôvodne súťažiť v Mexiku", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK, jedna z hlavných osobností združenia Elite PRO Slovakia. "Spoločne s Alexandrom Hlobíkom a partnermi robíme všetko pre to, aby sme členom nášho združenia, ktorí už majú istý postup natieto vrcholné súťaže organizácie Elite PRO, vytvorili čo najkomfortnejšie podmienky, plánujeme ich na tieto šampionáty sprevádzať. Okrem toho, čaká nás ešte Arnold Classic Europe, na ktorý pozvanie získal Michal KRIŽÁNEK a súťaže v Európe. Verím, v úspech členov nášho združenia!"

Ako je známe, Milan ČÍŽEK na 2018 Kongrese Európskej federácie IFBB (EBFF) už nekandidoval na post šéfa dopingovej komisie. Dôvodom, prečo to urobil, bola aj skutočnosť, že sa plne chce angažovať v združení Elite PRO Slovakia a podľa slov prezidenta asociácie IFBB International Rafaela SANTONJU, jeho rozsiahle skúsenosti, rozhodcovské schopnosti a organizačný talent budú využité v organizácii Elite PRO. To, na akom poste to bude ukáže už najbližšia budúcnosť. V každom prípade, Čížek ostáva aktívny aj na medzinárodnej amatérskej scéne - v pozícii rozhodcu.

"Som rada, že Elite PRO organizácia registruje, že som získala právo súťažiť na 2018 Elite PRO World Championships", povedala pre náš portál Eva BÁNIKOVÁ, "no v mojich plánoch je absolvovať ešte jeseň na amatérskej scéne. Po 2018 IFBB Svetovom šampionáte žien v Bialistoku totiž budem mať ešte dosť času na to, aby som kartu fyzicky získala a následne odcestovala do Číny. Rovnako, ako v prípade Južnej Afriky (práve tu Eva získala výnimku a ako amatérka nastúpila medzi profesionálky na súťaži Arnold Classic Africa - víťazstvom v Johanesburgu získala postupové miesto na súťaž 2018 Elite PRO World Championships), aj Čínu by som riešila v súčinnosti s Adelovou ONDREJOVIČOVOU".

Kto zo Slovenska sa objavil v posledných týždňoch na FB stránke Elite PRO?
Eva Baníková
Eva Baníková
Michal KRIZANEK

Diskusia k článku:

AMIX diskusia