Sústredenie členov Elite PRO Slovakia splnilo očakávané ciele

Sústredenie členov Elite PRO Slovakia splnilo očakávané ciele


Po zraze členov združenia Elite PRO Slovakia (konalo sa pred dvoma týždňami v Činkárni Čambal Petržalka ako jedna zo sprievodných akcií historicky prvého Veľkého predsúťažného semináru - organizoval ho Igor KOPČEK spoločne s partnermi zo spoločnosti FitnessŠkola s.r.o.) sa v Košiciach konalo sústredenie členov združenia. Milan ČÍŽEK, jedna z hlavných osobností združenia, sústredenie naplánoval spoločne s Alexandrom HLOBIKOM pre dvojicu Adela ONDREJOVIČOVÁ - Michal KRIŽÁNEK v dostatočnom predstihu pred štartom jesennej súťažnej sezóny.

"Je to tak", potvrdil pre náš portál Alexander HLOBIK. "Milan už začiatkom leta naplánoval pre nás dvojdňové sústredenie vo fitness centre InPulse Fitness Košice, ktoré má na starosti jeho syn Peter. S ubytovaním nebol najmenší problém, rovnako ako so stravovaním, dopriali sme si aj krátke regeneračné prestávky medzi viacfázovými tréningmi. Cieľ sústredenia bol dopredu jasný - úprava tréningových plánov, jedálnych lístkov v závislosti na aktuálnych cieľoch, doriešenie suplementácie pre záver prípravy a pre Michala opätovný nácvik pózovania tak, aby v jeseni na súťažných pódiách aj v tomto smere ukázal ďalší progres."


"Sústredenie malo neformálny charakter",
nadviazal na HLOBIKA Milan ČÍŽEK. "Pripomeniem, že členstvo v našom združení je dobrovoľné, opäť vyslovím poďakovanie partnerom a sponzorom, ktorí nás podporujú od januára 2018 tzn. od momentu vzniku združenia. Okrem vecí súvisiacich so samostatným súťažením riešili sme dnes aj organizačné veci. Víza na súťaže mimo EU, pobyt v krajinách, kde naši členovia budú súťažiť (cieľom je, aby si po súťaži na jeden - dva dni oddýchli, odreagovali si obdobne, ako to bolo po Madrid PRO) a samozrejme doriešili sme spoločne nákup leteniek tak, aby termín odletu/príletu vyhovoval každému. O ktorých destináciách a mestách hovorím? Letenky na Arnold Classic Europe sme kúpili už pred viac ako mesiacom, teraz sme riešili letenky do Fínska na Nordic PRO, Ríma - Elite PRO World Championships mužov a Peking - Elite PRO World Championships žien. EastLabs Team je mediálnym partnerom nášho združenia tzn. všetky informácie zo súťaží budete mať na stránkach portálu EastLabs.SK, odkiaľ ich budeme "preberať" pre našu novú web stránku (tá je už v štádiu finalizácie) aj sociálne siete."



Sústredenie členov Elite PRO Slovakia - Košice, 29. august 2018


Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Adela
autor: admin | dátum: 31.08.2018 18:59:43
áno áno - je to tak
Vírivka
autor: Oplan | dátum: 30.08.2018 09:55:49
Adela nebola vo vírivke lebo fotila ?