Sústredenie členov Elite PRO Slovakia - aký bol 2. deň?

Sústredenie členov Elite PRO Slovakia - aký bol 2. deň?


Po zraze členov združenia Elite PRO Slovakia (konalo sa pred dvoma týždňami v Činkárni Čambal Petržalka ako jedna zo sprievodných akcií historicky prvého Veľkého predsúťažného semináru - organizoval ho Igor KOPČEK spoločne s partnermi zo spoločnosti FitnessŠkola s.r.o.) sa v Košiciach konalo sústredenie členov združenia. Milan ČÍŽEK sústredenie naplánoval spoločne s Alexandrom HLOBIKOM pre dvojicu Adela ONDREJOVIČOVÁ - Michal KRIŽÁNEK v dostatočnom predstihu pred štartom jesennej súťažnej sezóny.

"Ak by si sa ma opýtal na program súsredenia, moja odpoveď by bola pomerne jednoduchá", povedal pre náš portál Alexander HLOBIK. "Tréning, pózing, tréning, relax, finalizácia plánov (tréning, výživa), nákup leteniek, finalizácia víz ... a opäť tréning, pózing, masáž, tréning, pózing, pózing, pózing ... a pomedzi to spánok a jedlo. Sem - tam, veď je diétne obodbie, že?.", s úsmevom dokončil Hlobik.

Priebeh prvého dňa sústredenia sme vám sprostredkovali v samostatnom článku, dnes vám ponúkame pohľad na druhý deň, kde sa do činnosti zapojila aj bývala TOP bodyfitnesska amatérskej a profesionálnej scény, aktuálne uznávaná medzinárodná rozhodkyňa Natália LENÁRTOVÁ. Na svoje si prišla aj fyzioterapeutka Danka ČÍŽEKOVÁ, s ktorou člnovia združenia riešili drobné zdravotné problémy.


Sústredenie členov Elite PRO Slovakia - deň 2.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
hm hm hm
autor: admin | dátum: 02.09.2018 22:25:05
niet sa kvôli čomu znepokojovať
Čo už ?
autor: Oplan | dátum: 01.09.2018 18:28:44
Jim Manion a Steve Weinberger vás pozorujú so znepokojením. Teším sa.