Fenomenálny Michal KRIŽÁNEK na súťaži 2018 Elite PRO Austria

Fenomenálny Michal KRIŽÁNEK na súťaži 2018 Elite PRO Austria

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia
Elite PRO Slovakia.

Deväť profesionálnych bodybuilderov nastúpilo na súťažné pódium v St. Poltene na súťaž, ktorej plný názov bol 2018 Elite PRO Show - Austria Oak. A medzi nimi opäť nechýbal fenomenálny ťažkotonážnik zo Slovenska Michal KRIŽÁNEK. Výsledok? Michal s prehľadom zvíťazil a na svoje konto si pripísal skalpy ďalších skvelých Elite PRO bodybuilderov. Čo na jeho výsledok a formu hovoria rozhodujúce osobnosti združenia Elite PRO Slovakia?
Michal Krizanek
"Súťaž 2018 Elite PRO Show - Austria Oak bola počtom súťažiacich jedna z najväčších súťaží iba rok starej organizácie Elite PRO", povedal pre náš portál Alexander HLOBIK, Michalov tréner. "Rakúsko je zaujímavá destinácia a tak aj v kategórii Bodybuildeing Open napokon na súťažné pódium nastúpili borci, ktorí pre Michala predstavovali novú konkurenciu. O kom hovorím? Okrem novej tváre na Elite PRO scéne WESTEMEIEROVI z Nemecka predovšetkým o IFBB Svetovom šampiónovi z Poľska Szymonovi LADOVI, nepodceňoval som ani masívneho Gregory BELLOTA. Pre Michala bola súťaž v Rakúsku testom pred 2018 Arnold Classic Europe, ktorá nás čaká o dva týždne a som rád, že aj bez špeciálnej, náročnej záverečnej prípravy dokázal jednoznačne uspieť. Dôvodom mojej radosti je aj fakt, že uspel v Rakúsku, v Nemecky hovoriacej krajine, kde má jeho sponzor spoločnosť All-Stars mimoriadne silnú pozíciu na lokálnom trhu s doplnkami výživy. Úspech Križánka je úspechom pre Slovensko, pre dobrovoľné združenie Elite PRO Slovakia, pre spomínaného sponzora."
Michal Križánek

"Tretie víťazstvo, ktoré pribudlo na konto člena nášho združenia Elite PRO Slovakia Michala KRIŽÁNKA, z neho robí aktuálne jasne najlepšieho súťažiaceho organizácie Elite PRO", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK. "Viem však, že Elite PRO je výzvou pre viacerých ďalších bodybuilderov svetovej úrovne, Majstrov Európy a Majstrov sveta, ktorých nikdy netreba podceňovať. Nepodceňoval by som ani tých, ktorí Elite PRO kartu získali doslova pred malou chvíľou. Príkladom môže byť v životnej forme súťažiaci Čech OBOŘIL - ten vďaka proporčne takmer ideálnej postave a skvelej forme hneď po zisku titulu absolútneho víťaza na 2018 IFBB Diamond Cup Austria nastúpil večer na Elite PRO Show a zaslúžene pútal pozornosť rozhodcov.

Michal však zvíťazil jednoznačne - bol na prvom mieste v každom kole aj keď je pravdou, že v semifinále pôsobil na pódiu istejším dojmom. Zopakujem to, čo som povedal už po sústredení v Košiciach, ktorého sa zúčastnil spoločne s našou TOP bodyfitnesskou Adelou ONDREJOVIČOVOU. Progres, ktorý Michal dosiahol od jarnej súťažnej sezóny je jasne čitateľný, v Elite PRO Slovakia združení máme tých najlepších atlétov Slovenska (očakávam, že medzi nich pribudne aj aktuálne najlepší men´s physique súťažiaci seniorskej amatérskej scény Slovenska Dominik ANTOŠ) a aj trénerov - tí vedia čo robiť a ako to robiť tak, aby naši súťažiaci dosahovali očakávaný progres.

Poďakovanie patrí všetkým, ktorí nás podporujú, zvlášť by som chcel vyzdvihnúť sponzorov - spoločnosti Porfix, Nebbia, ProTan Slovakia, nezabúdame ani na portál EastLabs.Sk a EastLabsPhoto.com Team. Vďaka nim máte k dispozícii aktuálne informácie z bodybuilding/fitness scény Slovenska. Michalovi aj touto cestou gratulujem, ďakujem za reprezentáciu Slovenska, združenia Elite PRO Slovakia a verím, že uspeje aj na už spomínanej súťaži 2018 Arnold Classic Europe."

Fenomenálny Michal KRIŽÁNEK na súťaži 2018 Elite PRO Austria

Diskusia k článku:

AMIX diskusia