Kto bude víťaz 2018 Elite PRO World Championships - Bodybubuilding?

Kto bude víťaz 2018 Elite PRO World Championships - Bodybubuilding?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Rok existencie má za sebou organizácia Elite PRO, ktorá vznikla pár dní po minuloročnom októbrovom rozkole IFBB International s NPC - IFBB PRO League. Vrcholom NPC - IFBB PRO League ostáva Olympia Weekend, pre Elite PRO profesionálov vedenie IFBB International ako vrcholnú súťaž určilo Elite PRO World Championships. V tomto roku je prijatá prax, že tieto Elite PRO šampionáty sa konajú na rôznych miestach, je však možné, že o rok už bude skutočnosť iná. Na IFBB kongrese, ktorý je súčasťou 2018 IFBB World Bodybuilding Championships, sa zrejme dozvieme všetky relevantné informácie - aj to, či dole uvedený plagát (pripravil ho pre nás externý spolupracovník) ostane iba fantáziou.
Elite World Championships

Záver 2018 IFBB World Bodybuilding Championships bude patriť Elite PRO kulturistike - 11. novembra 2018 tzn. v nedeľu večer, sa dozvieme meno toho, kto sa stal historicky prvým Elite profesionálnym Majstrom sveta.

"Samozrejme, verím v úspech Michala KRIŽÁNKA", prehlásil pre náš portál Milan ČÍŽEK, spoločne s Alexandrom HLOBIKOM jedna z vedúcich postáv organizácie Elite PRO Slovakia, ktorá zastrešuje súťaženie Michala Križánka. "Alexander jeho prípravu vyladil do najmenších detailov, z toho, čo som mal možnosť vidieť usudzujem, že Michal dosiahol od 2018 Arnold Classic Europe ďalší výkonnostný progres. Do Benidormu odchádzame v piatok tzn. 2 dni pred začiatkom súťaže 2018 Elite PRO World Championships - Bodybuilding, aj kvôli tomu, aby sme zbytočne nevykladali financie na nadpriemerne dlhý pobyt. Predsa len, Elite PRO Slovakia funguje z privátnych finančných zdrojov a vďaka podpore partnerov, myslieť musíme aj na Peking (poznámka - práve tu o titul profesionálnej Majsterky sveta bude bojovať ďalšia členka Elite PRO Slovakia organizácie, bodyfitnesska Adela ODNREJOVIČOVÁ, aj ďalšie súťažiace, ktoré sú si vedomé, že aj ony môžu participovať na partnerstve so združením, ktoré zastrešuje na Slovensku súťaženie profesionálov z kulturistiky/fitness). Som optimista, verím v úspech nielen Michala, ale aj Adely. Verím, že Elite PRO Slovakia opakovane ukáže, že je v súčasnej dobe stabilnou organizáciou, ktorá funguje presne tak, ako sme si naplánovali v januári 2018."

Kto získal právo bojovať o Elite PRO titul v Benidorme?

Diskusia k článku:

AMIX diskusia