Milan ČÍŽEK - v Pekingu bol jednoznačne Elite PRO Slovakia weekend

Milan ČÍŽEK - v Pekingu bol jednoznačne Elite PRO Slovakia weekend

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

"Adela ONDREJOVIČOVÁ, členka organizácie Elite PRO Slovakia, v Číne jednoznačne dominuje.", povedal dnes ráno pre náš portál Milan ČÍŽEK, jeden zo zakladateľov Elite PRO Slovakia. "Po včerajšom víťazstve na historicky prvých Elite PRO Majstrovtsvách sveta uspela aj dnes - stala sa víťazkou kategórie bodyfitness na 2018 Elite PRO Beijing (súťaž sa realizovala v štyroch kategóriách - okrem bodyfitness v Pekingu súťažili aj atléti z men´s physique, bikinifitness a classic physique; bojovalo sa nielen o postup na 2019 Elite PRO World Championships, ale aj o podiel z finančného balíka vo výške 25.000USD) a na svoje konto si po včerajších 10.000USD dnes pripísala ďalších 2.500USD.
Výsledky Adely aj Michala KRIŽÁNKA sú potvrdením toho, že koncept organizácie Elite PRO je mimoriadne vydarený. V Alexandrovi HLOBIKOVI a v členoch EastLabs Teamu mám k dispozícii skupinu veci znalých ľudí, ktorí sa podieľajú na kreovaní organizácie Elite PRO Slovakia prakticky od nuly. Máme za sebou iba rok existencie, počas ktorého sme všetci dokázali mimoriadne efektívne uplatniť svoje znalosti a skúsenosti. Je čas bilancovať, hodnotiť, oceniť tých, ktorí prispeli k úspechu organizácie Elite PRO Slovakia v tomto roku. A pripraviť plány na ďalšiu súťažnú sezónu. Činnosť organizácie Elite PRO Slovakia sa bude ďalej rozširovať, ponuku stať sa členmi tohto výberové združenia majú nielen Elite PRO atléti zo Slovenska, ale už aj súťažiaci zo zahraničia. Viac informácií sa určite dozviete zo stránok portálu EastLabs.SK, ktorý sme si zvolili ze mediálneho partnera našej organizácie. Ďakujeme sponzorom a fanúšikom za podporu."

Členov výpravy organizácie Elite PRO Slovakia a ďalších atlétov, ktorí sa pridali ku trojici Ondrejovičová - Hlobik - Čížek počas ich cesty do Číny, aktuálne čaká už iba relax a odpočinok. Domov sa vrátia v závere budúceho týždňa a v nasledujúcich dňoch absolvujú rozsiahly poznávací pobyt v Číne. Pripomeniem, že organizácia Elite PRO Slovakia je financovaná z privátnych zdrojov a z príspevkov, ktoré tomuto združeniu poskytujú sponzori.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia