Ekaterina LAPTEVA absolútnou víťazkou 2017 Arnold Classic Amateur

Účasť EastLabs Teamu na súťaži 2017 Arnold Sports Festival USA podporili VIP partneri TIPSPORT a AMIX Nutrition.

V Columbuse skončili finálové porovnávania a súboj o titul absolútnej víťazky v nominácii bikinifitness, kde jasne dominovali súťažiace z Ruska. Takmer v každej kategórii výprava Ruska mala po jednej bikinifitnesske, ktorá bola horúcou kandidátkou na zlato - ak ho napokon niektoré nezískali, bolo to zrejme kvôli tomu, že rozhodcom sa nepozdávala myšlienka, že 2017 Arnold Classic Amateur USA v nominácii bikinifitness by sa v podstate stali Medzinárodnými majstrovstvami Ruska.
Súťažiace z Ruska vynikali proporčnosťou, pózingom a predovšetkým prezentáciou, ktorá bola o niekoľko levelov vyššie, ako v prípade konkurentiek z ostatných krajín. V článku po semifinále nominácie bikinifitness som naznačil, že medzo horúce kandidátky nielen na víťazstvo, ale aj na titul OVERALL CHAMPION u mňa je Ekaterina LAPTEVA (pripomeniem, že v Bialystoku iba tesne prehrala boj o zlato s moderátorkou/redaktorkou portálu EastLabs.SK s šéfredaktorkou stránky BikiniFitness.SK Saskiou CAKOCI) a Yulia LEN - Yulia napokon skončila až na 2. priečke, takže boj o titul absolútnej víťazky bol formalitou. Ekaterina súperky prekonala, získala absolútne prvenstvo, IFBB PRO kartu a možnosť o rok opäť súťažiť v Columbuse - v kategórii PRO Bikini.