Michal KRIŽÁNEK - na tréningu s Elite PRO šampiónom, Part 2

Michal KRIŽÁNEK - na tréningu s Elite PRO šampiónom, Part 2

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Súťažná sezóna pre dvojicu členov Adsociácie Elite PRO Michala KRIŽÁNKA - Alexandra HLOBIKA odštartovala uplynulý weekend súťažou Elite PRO Malta Grand Prix 2019. A ako už viete z našich článkov, ktoré sme vám priniesli v nedeľu a v pondelok, Križánek si aj po Malte udržal medzi Elite profesionálmi neporaziteľnosť.

Kto sleduje Asociáciu Elite PRO, kto sleduje Michala a vyjadrenia Alexandra HLOBIKA určite registruje, že obaja robia pre úspech maximum. Aj obaj aktéri v rozhovore s Igorom KOPČEKOM pripustili, že na Elite PRO Malta odchádzali prakticky z tréningu a jedinú vec, ktorú pred súťažou použili na vyladenie formy bolo obmedzenie príjmu tekutín. Ale ... viac sa už dozviete z nasledujúceho videoklipu, ktorý obsahuje ďalší materiál z tréningu Michala KRIŽÁNKA. Ak sa vám video bude páčiť, zdieľajte ho. A ďalší videoklip bude obsahovať tréning Michalových megabocepsov. Ale aj megatricepsy by mohli uspokojiť vašu zvedavosť.

Čo obsahuje videoklip?

  • VIDEO ... niečo z tréningu hridníka a megatricepsov Michala Križánka, nasnímané 16. apríla 2019
  • PÁR SLOV NA TÉMU ... ako bolo na2019 Elite PRO Malta + priestor (veľký) sme opäť vyčlenili aj pre trénera Alexandra HLOBIKA

  • Michal KRIŽÁNEK - na tréningu s Elite PRO šampiónom, Part 2
Discussion at the article:

AMIX diskusia