VIDEO - Križánek vs Sihvonen a Etov na 2020 Elite PRO World Championships

VIDEO - Križánek vs Sihvonen a Etov na 2020 Elite PRO World Championships

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2020 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.
Kráľ má opäť korunu pevne rukách! Aj takto by som mohol písať o návrate bodybuildera Michala KRIŽÁNKA na miesto, ktoré mu právom (a opäť nespochybniteľne) patrí v organizácii Elite PRO. Na 2020 Elite PRO World Championships Križánek nastúpil podstatne masívnejší (ako kedykoľvek predtým), podstatne viac si súťaženie vychutnával (ako kedykoľvek predtým), zapracoval na všetkých nedostatkoch, ktoré som mu vyčítal po 2019 Elite PRO World Championships (kde aj pre mňa bolo prekvapením až jeho 4. miesto) a vďaka trénerovi Alexandrovi HLOBIKOVI sa vrátil tam, kde ho vidí väčšina jeho fanúšikov.
Michal získal 1. miesto a titul Elite PRO Svetového šampióna suverénnym spôsobom a o tom, že reálne na sebe pracuje svedčí nielen vysmiata tvár, ale aj bodové hodnotenie voľnej zostavy - vďaka výrazne lepšiemu pózovaniu ju rozhodcovia ocenili ako druhú najlepšiu.
Prekvapenie súťaže? Pre mnohých určite Bulhar Stanimir ETOV, ktorého som mal možnosť vidieť už v roku 2019 na Diamond Cup Skopje, kde vďaka absolútnemu prvenstvu získal Elite PRO kartu. Masívne svaly, vzhľadom na výšku (a hmotnosť) obdivuhodné proporcie - tú sú Etove prednosti, na ktorých môže stavať do budúcna.
Gratulujem dvojici Križánek/Hlobik k ďalšiemu skvelému výsledku. Slovensko vám môže ďakovať, čo robíte pre propagáciu kulturistiky.
Michal KRIZANEK 2020 Elite PRO World Champion

Michal KRIŽÁNEK vs SIHVONEN and ETOV

Michal KRIŽÁNEK - 2020 Elite PRO World Championships
Mika SIHVONEN - 2020 Elite PRO World Championships
Stanimir ETOV - 2020 Elite PRO World Championships
Discussion at the article:

AMIX diskusia