Radka SZOMBÁTHOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava

Radka SZOMBÁTHOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava


Projekt Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp pokračuje - v poradí 8. pokračovanie sa uskutoční v Bratislave, v priestoroch Činkárne Čambal Petržalka, kde účastníčky nájdu ideálne prostredie a aj podmienky na absolvovanie mimoriadne náročného programu. 
Činkáreň Čambal Bikini Fitness Camp 2018 LETO ako zvyčajne začne piatkovým stretnutím (tzn. 7. septembra 2018) o 18:00 a končí v nedeľu (tzn. 9. septembra 2018) predpoludním modelovou súťažou a ukážkou špecifických tréningov pod vedením samotnej saskie CAKOCI.
Účastníčky campu sa navyše v nedľu popoludní môžu ZADARMO zúčastniť seminára, ktorý povedie Lukáš ROUBÍK (autor aktuálnej knižnej novinky Moderní výživa ve fitness a silových sportech). Obsah seminára?
  • Moderní výživa ve fitness a silových sportech
  • Mýty vs. fakta

Podrobné infomácie o akciách Činkáreň Čambal Bikini Fitness Camp 2018 a seminároch organizovaných vďaka spolupráci spločnosti FitnessŠkola s.r.o., web stránok www.BikiniFitness.SK, www.FitnessTreneri.SK, Činkárne Čambal Petržalka a ďalších partnerov nájdete v samostatných článkoch.

To, že projekt Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp prináša reálne výsledky potvrdzujú aj absolventky, medzi ktoré patrí aj Radka SZOMBÁTHOVÁ - tá aj vďaka účasti a následnej spolupráci so Saskiou na pozícii lektorky dokázala v tomto roku zaznamenať na medzinárodnej scéne v nominácii bikinifitness skvelé výsledky. Uspela na 2018 IFBB Európskom šampionáte (kde zvíťazila vo svojej kategórii a stala sa aj absolútnou víťazkou vo vekovej kategórii masters), uspela aj na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava, kde po víťazstve bojovala o jednu z Elite PRO kariet.

Radka SZOMBÁTHOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava - Bikinifitness
 

Radka SZOMBÁTHOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava - Bikinifitness Masters
Discussion at the article:

AMIX diskusia