Beáta GRAŇÁKOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava

Beáta GRAŇÁKOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava


Projekt Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp pokračuje - v poradí 8. pokračovanie kempu sa uskutoční v Bratislave, v priestoroch Činkárne Čambal Petržalka, kde účastníčky nájdu ideálne prostredie a aj podmienky na absolvovanie mimoriadne náročného programu. 
Činkáreň Čambal Bikini Fitness Camp 2018 LETO ako zvyčajne začne piatkovým stretnutím (tzn. 7. septembra 2018) o 18:00 a končí v nedeľu (tzn. 9. septembra 2018) predpoludním modelovou súťažou a ukážkou špecifických tréningov pod vedením samotnej saskie CAKOCI.
Účastníčky campu sa navyše v nedľu popoludní môžu ZADARMO zúčastniť seminára, ktorý povedie Lukáš ROUBÍK (autor aktuálnej knižnej novinky Moderní výživa ve fitness a silových sportech). Obsah seminára?
  • Moderní výživa ve fitness a silových sportech
  • Mýty vs. fakta

Podrobné infomácie o akciách Činkáreň Čambal Bikini Fitness Camp 2018 a seminároch organizovaných vďaka spolupráci spločnosti FitnessŠkola s.r.o., web stránok www.BikiniFitness.SK, www.FitnessTreneri.SK, Činkárne Čambal Petržalka a ďalších partnerov nájdete v samostatných článkoch.
Beata GRANAKOVA
Beata GRANAKOVA
To, že projekt Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp prináša reálne výsledky potvrdzujú aj absolventky, medzi ktoré patrí aj Beáta GRAŇÁKOVÁ - tá v tomto roku súťažila na Slovensku v Michalovciach, na súťaži Extrifitslovakia Cup 2018 (získala na ňom aj podľa vtedajšej šéfky rozhodcovskej komisie Gabriely MLSNOVEJ a prezidenta asociácie Borisa MLSNU nespravodlivé a nepochopiteľné 3. miesto), nastúpila aj na medzinárodnú súťaž 2018 IFBB Diamond Cup Ostrava. A uspela!
Graňáková sa stala víťazkou kategórie bikinifitess do 158cm a za druhé miesto (s odstupom jedného, jediného bodu na ďalšiu Slovenku, Olíviu Čambalovú) získala Elite PRO kartu, čím sa stala prvou bikinifitnesskou zo Slovenska, ktorá túto kartu reálne získala a naplnila predpoklady, o ktorých sme písali už v roku 2016 v samostatnom článku.

"Slovensko malo v Ostrave takmer 20 reprezentantov, z ktorých až siedmi reálne bojovali o Elite PRO kartu", povedala pre portál EastLabs.SK medzinárodná rozhodkyňa a bývalá reprezentačná trénerka asociácie Natália LENÁRTOVÁ (poznámka - práve tú na tomto poste po zmene vo vedení asociácie nahradilo Mlsnovo vedenie dvojicou Korpáš - Machalová; Korpáš bol v minulom roku z asociácie vylúčený, Machalovú odvolal z postu repre trénerky Výkonný výbor asociácie tesne pred 2018 Európskym šampionátom). "V tomto roku som rozhodovala na tretej súťaži v rade v sérii Diamond Cup (poznámka - Natália si cestovné a pobytové náklady hradí z vlastného vrecka a ako jediná zo Slovenska rozhodovala na troch Diamond Cup-och; dodám, že dvojica Mlsna - Mlsnová sa zúčastnila súťaže Diamond Cup Malta) a viem, že boj o Elite PRO kartu je pre mnohých súťažiacich primárnym dôvodom na súťaženie. V Ostrave uspeli vo svojich kategóriách bikinfitnessky Graňáková, Szombáthová a Čambalová, medzi kulturistami sa darilo Tatarkovi a Tóthovi, v nominácii klasická kulturistika uspel Palovič a medzi mes fyzikmi opät uspel Antoš. Elite PRO kartu napokon získala Graňáková a Tatarka, veľmi blízko však k jej zisku bola Čambalová s Antošom, ktorých odstup na 2. miesto v absolútnom poradí bol iba jeden, jediný bod."

V akej forme súťažila Graňáková v Ostrave? Ukážeme vám to v nasledujúcom videoklipe!

Beáta GRAŇÁKOVÁ na súťaži 2018 IFBB Diamond Cup OstravaDiscussion at the article:

AMIX diskusia