Lenka HRUŠKOVÁ na 2018 EBFF/IFBB Majstrovstvách Európy

Lenka HRUŠKOVÁ na 2018 EBFF/IFBB Majstrovstvách Európy

Unikátny projekt Saskie CAKOCI BikiniFitness Camp bude mať už 8. pokračovanie.
Vďaka partnerom sa uskutoční v Činkárni Čambal Petržalka,
od 7. do 9. septembra 2018

informácie o predchádzajúcich BikiniFitness Camp-och ... nájdete na tomto linku

Bikini Fitness Camp Bratislava 2018

Budem sa opakovať, ale pre tých, ktorí nesledujú dianie na stránkach portálu EastLabs.SK pravidelne, pripomeniem slová Milana ČÍŽEKA, jasne najskúsenejšieho medzinárodného rozhodcu Slovenska, s množstvom trénerských úspechov na pozícii repre trénera.

"Mnohí so mnou budú súhlasiť, že výsledky asociácie z 2018 IFBB/EBFF Majstrovstiev Európy prevýšili pôvodné očakávania", povedal pre náš portál bývalý prezident asociácie Čížek, aktuálne pôsobiaci ako jedna z hlavných postáv združenia Elite PRO Slovakia, ktorý sa angažuje aj ako hlavný lektor trénerských kurzov zastrešovaných spoločnosťou FitnessŠkola s.r.o. "V porovnaní s predchádzajúcim rokom sa opäť chytili bikinifitnessky - k čomu prispelo v prvom rade odstránenie z pozície štátneho trénera kontroverzného Pavla Korpáša. Ako lektor projektov FitnessŠkola s.r.o som rád, že absolventky projektu Saskie CAKOCI BikinifitnessCamp Radka SZOMBATHOVÁ (pozn. tá na posledných dvoch turnusoch pôsobila aj ako lektorka) a Anita KUCZMAN patrili k najlepším.
Vysoko pozitívne hodnotím vystúpenie Olívie ČAMBALOVEJ, ktorá po niekoľkých neúspešných rokoch trafila optimálne vyladenie formy. Z kulturistov si absolutórium zaslúžia Miroslav ŠKADRA za precízne načasovanie formy, Július Gyulai GAAL a René BERO, ktorí sú vývojaschopní juniori. Pochvalou určite netreba šetriť aj na adresu mladých fitnessiek, bikinifitnessiek, prekvapili bodyfitnessky.",
dokončil komentár Milan ČÍZEK.

Z bikinifitnessiek do pozornosti by som chcel dať výsledok ďalšej bikinifitnessky zo Slovenska, Lenky HRUŠKOVEJ - tá ako jediná dokázala konkurovať dievčatám z rusko-ukrajinskej školy, predovšetkým pripravenosťou. Čo je jasne zreteľné z nasledujúceho videoklipu.

Lenka HRUSKOVA

Lenka HRUŠKOVÁ na 2018 EBFF/IFBB Majstrovstvách EurópyDiscussion at the article:

AMIX diskusia