Lívia VYSOCKÁ - 4x účastníčka projektu BikiniFitness Camp

Lívia VYSOCKÁ - 4x účastníčka projektu BikiniFitness Camp

11. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční od 30. augusta do 1. septembra 2019, v Činkárni Čambal Petržalka. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta, profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.
Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

Pred necelými dvoma týždňami v Činkárni Čambal Petržalka - Bratislava, v školiacom stredisku spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., uskutočnilo 10. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp hlavnej organizátorky, IFBB Majsterky sveta, IFBB Majsterky Európy, absolútnej víťazky prestížnych súťaži Diamonds Cup Žilina a Olympia Amateur Europe, profesionálnej bikinifitnessky Saskie CAKOCI. Na BikiniFitness Camp sa pozrieť prišli aj kolegovia z mesačníka Muscle&Fitness, z ktorých predovšetkým Honza KAVALÍR dlhodobo spolupracuje aj s portálom EastLabs.SK - výsledky jeho moderátorskej práce sme zverejnili v samostatnom článku. Kavalír však nielenže má dar reči, zároveň aj dokáž epútavo písať. Dokázal to aj Livia VYSOCKAnasledujúcim článkom (v plnom znení ho nájdete na internetových stránkach Muscle&Fitness) s jednou z účastníčok 10. pokračovania projektu BikiniFitness Camp, ktorého hlavným partnerom bola spoločnosť BiotechUSA. Čo Kavalírovi prezradila o sebe rekordérka Lívia Vysocká, ktorá sa k fitness dostala už ako mamina dvoch detí? Čítajte!

Livia, na úvod bych tě poprosil o představení čtenářům Muscle&Fitness, kteří ne vždy sledují soutěže bikini fitnessek Lívia Vysocká.
Ahoj, volám sa Lívia Vysocká, pochádzam z Košíc a mám 35 rokov. Pracujem ako zdravotná sestra na Klinike hematológie a onkohematológie v Košiciach. K fitness som sa dostala už ako mamina dvoch detí. Najskôr som začala cvičiť len tak pre seba, aby som pribrala, keďže som vždy bola také vychrtlé kurča. Až neskôr ma oslovil tréner z fitka či by som to nechcela skúsiť aj súťažne a ja som sa na to nechala ukecať a tak sa začala moja cesta k bikinifitness.

Jak dlouho se již věnuješ fitness a jakou roli ve tvém životě aktuálně zabírá?
Fitness sa venujem cca 4 roky. Ako som spomínala vyššie, najskôr to bolo len také cvičenie pre seba a až neskôr som to skúsila aj súťažne. Mám za sebou dve jarné sezóny a to v roku 2017 a 2018. Momentálne sa pripravujem na ďalšiu jarnú sezónu, čo je už za chvíľočku. U mňa súťaženie ale nie je priorita. Ako som spomínala mám vlastnú rodinu, domácnosť o ktorú sa starám, pracujem na smeny, čo je dosť fyzicky a psychicky náročné a súťaženie beriem skôr ako bonus k tomu všetkému. Jasné, že sa teraz tomu venujem viac a zaberie to aj viac času a bez podpory rodiny by to nešlo, za čo som veľmi vďačná.

Potkal jsem tě na BikiniFitness campu Saskie Cakoci a Igora Kopčeka minulý víkend. To však nebyl tvůj 1. camp. Kolik už jich máš za sebou a proč se hládíš neustále na další?
Mám ich za sebou už 4! Prvé dva som absolvovala hlavne kvôli pózingu, keďže som mala trénera muža, ktorý s pózingom v kategórii bikinifitness nemal skúsenosti. Tretí som absolvovala toho roku vo februári vo Vranove. To už ale nebolo len kvôli pózingu, keďže momentálne trénujem pod Miškou Kanuščákovou. S ňou pózing drilujeme pravidelne. Bolo to už skôr kvôli celkovej atmosfére, ktorá na týchto campoch panuje, kvôli ľuďom ktorí sa tomu venujú a stále sa tam človek niečo nové naučí. Štvrtý camp bol taký bonus. Nemala som v pláne sa ho zúčastniť. Myslela som si, že pri čísle 3 to končí, ale pár dni pred campom v Bratislave sa mi ozval Igor Kopček a prekvapil ma pozvaním na tento camp a takéto pozvanie sa neodmieta (poznámka: organizátorská dvojica Cakoci - Kopček v tomto roku pripravili pre účastníčky projektov BikiniFitness Camp zaujímavé bonusy)

Jak by vypadala večeře tvých snů? Kam by sis na ni zašla, s kým a jak by vypadaly jednotlivé chody?
Pri tejto otázke ma ako prvé napadla moja rodina a veľká rodina z maminej strany. Mamina je z Liptova a má 5 súrodencov, každý z nich má svoju rodinu a ich deti zase svoju … je nás proste veľa. No v poslednej dobe sa s nimi už tak často nevídam, akosi na to nie je čas a to mi už celkom chýba. Takže stretnutie s celou našou veľkou rodinou by ma asi potešilo najviac. Stretnúť sa, zasmiať sa, najesť a tie domáce koláče všetkých možných druhov to je sen. Ale jedlo, ktoré je u mňa asi na vrchole všetkého je vianočná kapustnica od môjho otca, takú jednoducho nerobí nikto. A čo sa pitia týka tak je to čapovaná desiatka.

Plné znenie článku nájdete na stránkach Muscle&Fitness.
Livia VYSOCKA

Discussion at the article:

AMIX diskusia