Na rovinu o dopingu - legendárne knihy s darčekom ZADARMO!

Na rovinu o dopingu - legendárne knihy s darčekom ZADARMO!

Posledné dve zo štyroch kníh edície HardBodybuilder  od Igora Kopčeka sú o dopingovej problematike. V knihách Hardbodybuilder - Na rovinu o dopingu 1. časť a Hardbodybuilder - Na rovinu o dopingu 2. časť nájdete nekompromisné odhalenie praktík dopingových hriešnikov, informácie o anabolicko-androgénnych steroidoch, rastovom hormóne a ďalších dopingových látkach.
Na rovinu o dopingu

Kto je Igor KOPČEK, autor kníh "Na rovinu o dopingu"?

Kulturistiku sleduje viac ako 35 rokov, súťažné skúsenosti získal v kategórii dorastu a juniorov ešte v prvej polovici 80. rokov. Od konca druhej polovice 80. rokov pôsobí ako osobný tréner, neskôr poradca a konzultant, služby ktorého využívali (a využívajú) najlepší kulturisti a fitnessky Slovenska - okrem iných aj Marietta Žigalová, Klaudia Kinská, Andrej Mozoláni, Štefan Havlík, aj historicky najúspešnejší kulturista Slovenska Jaroslav Horváth, ktorému radil v závere súťažnej kariéry v IFBB PRO divízii, kedy Jaro získal dvakrát druhé miesto na profesionálnych Grand Prix v kategórii do 202lbs, 6. miesto (rok 2010) a 4. miesto (rok 2011) na prestížne Mr. Olympia 202 Showdown v Las Vegas.

Pod jeho vedením od roku 2006 na IFBB súťažiach úspešne súťaží aj Marián Čambal - ten postupne získal niekoľko cenných kovov z IFBB Majstrovstiev Európy, titul Majstra Európy, titul Majstra sveta aj víťaza Arnold Classic Europe. Marián v roku 2014 získal PRO kartu a vstúpil do IFBB PRO divízie, kde súťaží v kategórii PRO Bodybuilding 212lbs. Na svojej premiérovej súťaži  Mozolani PRO Classic 2014 získal 3. miesto, na Bodypower PRO 2014 to bolo 5. miesto a bodovo bol najúspešnejším nováčikom za rok 2014 medzi profesionálnymi bodybuildermi kategórie do 212lbs. V roku 2015 sa Čambal víťazstvom na Mozolani PRO Classic priamo kvalifikoval na Olympia Weekend 2015.

Igor Kopček je autorom štyroch kníh s tématikou kulturistika - je to séria HardBodybuilder, z nich najžiadanejšie sú Na rovinu o dopingu 1. časť a Na rovinu o dopingu 2. časť. Spomínané knihy o dopingu si aktuálne môžete zakúpiť vo forme pdf/e-knihy prostredníctvom web stránky HardBody.sk, pri zakúpení získate zároveň darček - prívesok Mr. Olympia (prívesok Vám pošleme do 7 dní od zakúpenia kníh Na rovinu o dopingu 1. a 2. časť na poštovú adresu, ktorú ste uviedli v objednávke).


Darček za nákup kníh "Na rovinu o dopingu"

Každý, kto si zakúpi knihy "Na rovinu o dopingu 1. časť" a "Na rovinu o dopingu 2. časť" v pdf/e forme má nárok na darček, ktorý získa úplne zadarmo. Týmto darčekom je prívesok (tzv. dog-tag) z leštenej kovovej zliatiny, ktorý tématicky súvisí s najprestížnejšou súťažou vo svete bodybuildingu a fitness - Olympia Weekend. Prívesok vám doručíme na adresu, ktorú ste uviedli pri objednávke, do siedmich pracovných dní od zakúpenia kníh v pdf/e forme, ako poštovú zásielku.
Knihy môžete nakupovať na stránke www.HardBODY.SK

Discussion at the article:

AMIX diskusia