VIDEOKLIP - Michal KRIŽÁNEK a jeho úspech na 2018 Czechia PRO

VIDEOKLIP - Michal KRIŽÁNEK a jeho úspech na 2018 Czechia PRO


Michal KRIŽÁNEK, člen združenia Elite PRO Slovakia, aj na súťaži 2018 Czechia PRO v Ostrave potvrdil štatút hviezdy novokreovanej organizácie profesionálov Elite PRO. Po víťazstve na premiérovej súťaži 2018 Elite PRO v Madride si rovnaký výsledok na svoje konto pripísal aj v Ostrave.

"Michal v Ostrave nastúpil na súťažné pódium o niečo ľahší, ako v Madride a túto zmenu bolo ľahké zaregistrovať na zlepšenej forme", povedal pre náš portál Alexander HLOBIK, Michalov tréner a jedna z osobností združenia Elite PRO Slovakia. "Od Madridu ďalej intenzívnejšie pracoval na pózingu a myslím si, že v Ostrave ukázal výrazne menej nedostatkov, ktorými dáva súperom akú-takú šancu.
Po Madride aj víťazstvom v Čechách potvrdil postup na najprestížnejšiu súťaž organizácie Elite PRO, ktorou v tomto roku bude Svetový šampionát profesionálov - uskutoční sa 2. až 4. novembra 2018 v Ríme. Samozrejme, ďalej bude pracovať nielen na prezentácii, ale aj na masívnosti - cieľom je prekonávať aj najťažších súperov nielen kvalitou a proporčnosťou, ale aj svalovou hmotou vo väčšine postojoch."VIDEOKLIP - Michal KRIŽÁNEK a jeho úspech na 2018 Czechia PRO
Discussion at the article:

AMIX diskusia