2016 IFBB Diamond Cup Quatar - súťaž pre kategóriu men´s physique

2016 IFBB Diamond Cup Quatar - súťaž pre kategóriu men´s physique

Koncept súťaží pod hlavičkou IFBB Diamond Cup sa v roku 2016 rozrastie a vďaka záujmu organizátorov sa pohárové súťaže s týmto názvom postupne uskutočnia v exotickom Katare (8. až 10. februára), na Slovensku v Žiline (20. až 22. mája) a v Iráne (21. až 24. októbra). V minulosti súťažná sezóna pre EastLabs Team začínala až na prelome februára a marca prestížnym Arnold PRO Classic a Arnold Classic Amateur v USA, v tomto roku sa zdá, že kolotoč súťaží pre nás začne už spomínaným IFBB Diamond Cup-om v Katare
IFBB Diamond Cup
Dnes nás totiž kontaktoval v mene spoločností Diet House a Supplement Hosue Quatar pán Omar SHAMIYEH a pozval EastLabs Team do exotického Kataru s tým, že organizátori 2016 IFBB Diamond Cup očakávajú od nás obvyklý rozsah prác, aké odvádzame na všetkých medzinárodných súťažiach. Ak sa dohodneme na podmienkach, za ktorých príde EastLabs Team do hlavného mesta Doha, prvý februárový týždeň sa na stránkach IFBB a portálu EastLabs.SK/RU budete stretávať s aktualitami z exotickej súťaže - súťažiť sa bude iba v kategórii men´s physique, ktorá je tu mimoriadne obľúbená a podporovaná.
Aktuálne od organizátorov očakávame presné informácie o súťaži, zaujímať nás bude aj to, či v Katare môžu súťažiť iba súťažiaci z daného regiónu (tzn. z krajím Perzského zálivu).

Discussion at the article:

AMIX diskusia