Tento weekend nás čaká 2019 Diamond Cup Luxembourg

Tento weekend nás čaká 2019 Diamond Cup Luxembourg

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Mená takmer 150 súťažiacich (z nich cca 10 nastúpi v dvoch resp. troch nomináciách) obsahujú predbežné štartové listiny k súťaži 2019 IFBB Diamond Cup Luxembourg, ktorá sa uskutoční už tento weekend v hlavnom a zároveň najväčšom meste štátu Luxemburk.

Mesto je známe ako finančné centrum a sídlo viacerých inštitúcií Európskej únie a vďaka organizačnému úsiliu národnej federácie bodybuildingu a fitness sa práve tu po druhýkrát v rade koná jedna zo súťaží série IFBB Diamond Cup.

 

21 štátov Európy (medzi nimi aj Slovensko) a 1 štát Afriky (do Luxemburska prišli bodybuilderi z exotickek Kene) vyslalo svojich súťažiacich, aby už zajtra bojovali o body do 2019 IFBB World Rankingu, cenné kovy aj IFBB Elite PRO karty.

Slovensko (tak, ako je to zvykom na väčšine tohtoročných IFBB jarných súťažiach) reprezentuje dvojica Palovičová - Palovič, SAFKST tu nemá žiadneho rozhodcu, alebo delegáta. Najväčšiu výpravu športovcov na tejto súťaži bude mať Nemecko (takmer 30), domáce Luxembursko 13, rovnako ako Holandsko a Belgicko.
Druhú najpočetnejšiu výpravu má Belgicko (19 športovcov), susedné Česko tu bude mať 6 súťažiacich, ktorých do dejiska súťaže doprevádza prezidentka a medzinárodná rozhodkyňa Lída ČÍŽOVÁ.

Priebeh prezentácie vám priblížia fotografie v nasledujúcej fotogalérii (priebežne ju dopĺňame o nové fotografie).

2019 Diamond Cup Luxembourg - weigh-in

Discussion at the article:

AMIX diskusia