VIDEOKLIP - 2019 IFBB Jan Tana Classic, OVERALL CHAMPIONS

VIDEOKLIP - 2019 IFBB Jan Tana Classic, OVERALL CHAMPIONS

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.


Arnold Classic Europe


Fínske Lahti vďaka organizátorom z teamu promotéra Raimo Kari Peka Ouramu opäť patrilo bodybuildingu a fitness. Tak ako je na Nordic Fitness Expo tradíciou, počas dvoch dní sa rozhodcom a divákom na dvoch pódiách predviedli súťažiaci hneď v troch súťažiach - domáci atléti súťažili na 2019 IFBB Majstrovstvách Fínska, vybraná skupina fínskych reprezentantov a súťažiacich zo zahraničia nastúpili do bojov o trofeje v rámci 2019 IFBB Jan Tana Classic, sobotňajší večer patril profesionálom z organizácie Elite PRO. Bojovali o cenné kovy a postup na novembrový 2019 Elite PRO World Championships v rámci súťaže 2019 IFBB Nocco Nordic PRO v nomináciách bodybuidling, bikinifitness, men´s physique a wellness fitness.

Rozhodujúce momenty z bojov o titul absolútny víťaz zo súťaže 2019 IFBB Jan Tana Classic si môžete pozrieť v nasledujúcich videoklipoch. Stovky fotografií od EastLabs Photo Teamu z týchto súťaží nájdete v samostatných fotogalériách.

fotogaléria ... 2019 IFBB Jan Tana Classic, Lahti
fotogaléria ... 2019 IFBB Nocco Nordic PRO

2019 IFBB Jan Tana Classic, Wellness Fitness OVERALL CHAMPION
2019 IFBB Jan Tana Classic, Bikinifitness OVERALL CHAMPION2019 IFBB Jan Tana Classic, Bodyfitness OVERALL CHAMPION2019 IFBB Jan Tana Classic, Classic Physique OVERALL CHAMPION2019 IFBB Jan Tana Classic, Men´s Physique OVERALL CHAMPION2019 IFBB Jan Tana Classic, Bodybuilding OVERALL CHAMPION


Discussion at the article:

AMIX diskusia