VIDEOKLIP - aký priebeh mal zimný predúsťažný SAFKST zraz?

VIDEOKLIP - aký priebeh mal zimný predúsťažný SAFKST zraz?

Seminár s Jarom Horváthom

Úspechy organizácie SAFKST sú nespochybniteľné. Detské fitness s prehľadom poráža súperky z Maďarska, Ruska, Poľska a ďalších krajín, juniorské fitnessky dominujú aj v kategóriách žien (musím zdôrazniť, že na 2019 IFBB Svetovom šampionáte vo fitness, ktorý sa konal v Bratislave, trojica Ondrušková, Juricová, Pavleová získali prvenstvo vo všetkých kategóriách vypísaných pre nomináciu fitness?), tituly Svetových šampiónov pre HOLOTU (kulturistika do 95kg), SMREKA (games classic bodybuilding), TATARKU (classic physique masters), BARBIERA (fitness) a KLIMASOVÚ (bikinifitness) sú výsledky, na ktoré môžeme byť právom hrdí.

"Súhlasím", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, ktorý dianie na bodybuilding Tomáš GRIBa neskôr aj fitness scéne sleduje od roku 1979. "Rok 2019 bol pre bodybuilding a fitness úspešným rokom a na oceňovaní SAFKST športovcov (to sa konalo po zimnom zraze súťažiacich zo SAFKST) sa na súťažnom pódiu striedali desiatky športovcov, z desiatok klubov.
Na reprezentačnom zraze nebol nikto z EastLabs Teamu, na stránkach SAFKST som nenašiel žiaden report, ale z toho, čo som sprostredkovane počul od Alexandra HLOBIKA, šéftrénera Asociácie Elite PRO a trénera Michala KRIŽÁNKA, rozruch v Košiciach na zraze vyvolal na súťažné pódiá sa vracajúci Tomáš GRIB, pozornosť pútali aj reprezentantky v bikinifitness, wellness, fitness.
Myslím, že aj v jarnej súťažnej sezóne 2020 na súťažné pódiá SAFKST súťaží nastúpia mimoriadni súťažiaci - bude komu držať palce."

SAFKST jarné súťaže

  • 4. apríl 2020 ... Slovenský šampionát dorastu, Stará Ľubovňa
  • 5. apríl 2020 ... Amix Patriot Cup, Vranov nad Topľou
  • 11. apríl 2020 ... Slovenský šampionát junorov, Hnúšťa
  • 18. a 19. apríl 2020 ... Slovenský šampionát mužov a žien, Trnava
  • 26. apríl 2020 ... Veľká cena Starej Ľubovne, Stará Ľubovňa
  • 16. máj 2020 ... Jankovič Cup, Senica

Zimný predsúťažý SAFKST zrazDiscussion at the article:

AMIX diskusia