Ťažkotonážnici na registrácii 2021 Siberian Power Show Krasnoyarsk

Ťažkotonážnici na registrácii 2021 Siberian Power Show Krasnoyarsk

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2021 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

EastLabsPhoto

2. apríl 2021 bol na súťaži 2021 Siberian Power Show dňom registrácie. Podľa informácie, ktorú som získal od organizátorov, do Krasnojarska napokon prišlo takmer 500 súťažiacich, z ktorých mimoriadnu pozornosť fanúšikov vzbudzovali hlavne ťažkotonážnici. Videoklipy z tréningov a aj fotografie, ktoré sa občas objavili na sociálnych sieach v Rusku napovedali, že v Krasnojarsku sa boj o cenné kovy a predovšetkým o Elite PRO karty odohrá v superťažkej kategórii, medzi bodybuildermi Sergej DANILOV, Denis BAŽANOV a Kiril NAZARENKO. Na registrácii sa však ukázali aj nové tváre a Igor KOPČEK krátko po ukončení registrácie uviedol:

"2021 Siberian Power Show bude boj ťažkotonážnikov - Denis BAŽANOV môže byť spokojný. Na registrácii sa ukázal v najlepšej "fazóne" a prekonal extrémne masívneho Sergeja DANILOVA aj estetického Kirila NAZARENKA. Ale ... súťaží sa nie na registrácii, ale v DEŇ D na súťažnom pódiu."

Danilov vs Bazhanov

Pripomeniem, že zajtra na súťažné pódium nastupujú nielen bodybuilderi, ale aj súťažiaci z nominácií Classic Physque a Classic Bodybuilding, medzi ktorými chýbať nebude ani reprezentant Slovenska Boris PALOVIČ. Vzhľadom na to, že dianie na súťaži 2021 Siberian Power Show sa odohráva na dvoch súťažných pódiách, Kopček dal prednosť nomináciám v kulturistike mužov pred bikinifitness a fitmodel. Fotografie budú dostupné na našom portáli krátko po ukončení súťažného dňa.

Ťažkotonážnici na registrácii 2021 Siberian Power Show

Discussion at the article:

AMIX diskusia