TV Liptov - úspech Palovičovcov na 2021 Siberian Power Show

TV Liptov - úspech Palovičovcov na 2021 Siberian Power Show

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia
Elite PRO Slovakia.
EastLabsPhoto

Súťaž 2021 Siberian Power Show v Krasnojarsku priniesla Slovensku úspech, ktorý nikto nikdy nedosiahol na horúcej súťažnej pôde Ruska.

"Je to tak, ako hovoríš", potvrdil môj názor Igor KOPČEK, ktorý v Rusku pôsobil na základe pozvania od promotéra súťaže Denisa KIJUCINA. "Slovensko malo svojich reprezentantov aj v minulosti na Európskych šampionátoch organizovaných v Rusku, ale na pohárových súťažiach na území Ruska úspešní boli len Adela ONDREJOVIČOVÁ a Štefan HAVLÍK - ten na súťaži Grand Prix Bajkal získal 2. miesto ešte v roku 2011. V tomto roku som v dostatočnom predstihu dal vedieť, že Rusko aj v ťažkých koronačasoch pripravuje v metropole západnej Sibíri, v Krasnojarsku, veľkolepú súťaž, na ktorej by organizátori radi videli aj súťažiacich zo Slovenska. Michal KRIŽÁNEK spoločne s trénerom Alexandrom HLOBÍKOM záujem prejavili už koncom roka 2020 po mimoriadne úspešných Elite PRO Majstrovstvách sveta, k nim sa pridal Milan ČÍŽEK a neskôr aj amatérski súťažiaci - Michal BARBIER v nominácii fitness, Mariana PALOVIČOVÁ v bodyfitness masters a bodyfitness žien a aj víťaz 2019 Elite World Rankingu v nominácii Classic Bodybuilding Boris PALOVIČ. A som rád, že spomínaní súťažiaci priniesli Slovensku úspech, ktorý neušiel (okrem Ruska, cez Európu až po USA) aj pozornosti médií."

TV Liptov - úspech Palovičovcov na Siberian Power Show
Discussion at the article:

AMIX diskusia