Fotogaléria - trénerský kurz v Činkárni Čambal Petržalka

Fotogaléria - trénerský kurz v Činkárni Čambal Petržalka

FitnessŠkola

Od piatku, 22. marca, do nedele 24. marca 2019 sa v Mekke bodybuildingu a fitness na Slovensku, v Činkárni Čambal Petržalka, uskutočnil ďalší z trénerských kurzov "Inštruktor Bodybuildingu a Fitness - 1. stupeň", hlavného lektora Milana ČÍŽEKA.
FitnessŠkola

"Ako uviedol hlavný lektor Čížek v článku, ktorý bol zverejnený pred marcovým kurzom, aj tentokrát kapacita bola naplnená na 100%", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, jeden zo spolumajiteľov spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., ktorá svoje projekty realizuje predovšetkým v priestoroch Činkárne Čambal Petržalka. "Kurzy 1. stupňa (určené predovšetkým pre začiatočníkov) od roku 2017 tzn. od momentu, kedy sme ich začali organizovať pod taktovkou Milana ČÍŽEKA, prechádzajú postupnými zmenami - zmeny prídu aj v tomto roku. Absolventi sústavne prichádzajú s podnetnými nápadmi, myslím, že dozrel čas finalizovať do konečnej podoby aj program kurzov 2. stupňa.
S lektorom Martinom MINARECHOM už niekoľko týždňov riešime obsahovú náplň teoretickej časti, ktorá bude hlavným pilierom kurzu 2. stupňa. Praktická časť obsahuje tréningové techniky určené pre pokročilých cvičencov - techniky, ktoré dokážu akcelerovať rast svalovej hmoty po cca 2-3 rokoch sústavného tréningu.  Našim cieľom je do praktickej časti výuky zapojiť tých, ktorých fanúšikovia bodybuildingu a fitness obdivovali (a stále obdivujú) na súťažných pódiách TOP medzinárodných súťaží. O termínoch konania kurzov 2. stupňa samozrejme prednostne budeme informovať našich absolventov, ktorým aj touto cestou ďakujem za účasť."


Tak ako je zvykom na väčšine kurzov hlavného lektora Milana ČÍŽEKA (toho bohužiaľ tento weekend trápila chrípka kombinovaná s ťažkým zápalom pľúc), aj teraz mali účastníci možnosť osobne sa stretnúť s hviezdami z našich športov - pozvanie prijal funkcionár Asociácie Elite PRO, hlavný tréner Alexander HLOBIK a profesionálny svetový šampión, hviezda Elite PRO Michal KRIŽÁNEK. Obaja napokon zastúpili hlavného lektora Čížeka a odovzdávali účastníkom absolventské certifikáty.

Fotogaléria - trénerský kurz v Činkárni Čambal Patržalka

Discussion at the article:

AMIX diskusia