Štefan HAVLÍK bude opäť súťažiť - už tento weekend?

Štefan HAVLÍK bude opäť súťažiť - už tento weekend?

HardBODY Nutrition

Rok 2015 bol rokom, kedy Štefan HAVLÍK reálne bojoval o postup na prestížny Olympia Weekend v kategórii Bodybuilding OPEN. V krátkom čase nastúpil v USA na niekoľko súťaží, vďaka ktorým získal body a až posledná súťaž rozhodla o tom, že Olympia Weekend pre neho ostane (zatiaľ) nespleným snom. Pripomeňme si, aké výsledky Havlík dosiahol v roku 2015:
  • Atlantic City Pro - IFBB, 5th
  • Golden State Pro Championships - IFBB, 3rd
  • Tampa Pro Championships - IFBB, Open, 4th
  • Texas Pro Championships - IFBB, Open, 5th
  • Vancouver Pro Championships - IFBB, Open, 4th
V roku 2015 však chuť Olympie ochutnal Marián ČAMBAL (aj vďaka našemu dlhoročnému priateľstvu a partnerom 18. augusta 2018 sme pre vás pripravili Veľký predsúťažný seminár, ktorého sa môžete zúčastniť ZDARMA), o rok neskôr na Olympia Weekend-e súťažil aj Andrej MOZOLÁNI - iba pripomeniem, že opakovane na Olympia Weekend-e súťažil aj Jaroslav HORVÁTH, ktorý v roku 2010 získal 6. a v roku 2011 4. miesto v kategórii do 202lbs.
predsutazny seminar
Aktuálna informácia hovorí o tom, že Štefan HAVLÍK sa vracia na súťažné pódiá a tento návrat by sa mal uskutočniť už tento weekend, na súťaži v Chicagu - aspoň jeho meno figuruje v štartovej listine. Čo to znamená? 
Po rokoch odpočinku, ktoré boli vyplnené rôznymi aktivitami (okrem iného Havlík roky "fungoval" ako on-line tréner reprezentačného trénera Rolanda BROSMANA a pripravoval ho aj minulý rok na 2017 IFBB Svetový šampionát masters; Brosman spoluprácou s Matejom NOCIAROM a spol. chcel v tomto roku ukázať, že naozaj má nespochybniteľné trénerské skúsenosti, znalosti a schopnosti - Nociar úspešne súťažil na domácich súťažiach a aj na 2018 Európskom šampionáte v kategórii klasická kulturistika, kde po semifinále bol na 1. mieste, vo finále síce klesom na miesto 3., no stále je to mimoriadne dobrý výsledok) sa Štefan (asi) v tichosti opäť vrhol do tréningu a výsledky jeho úsilia budú môcť zhodniť rozhodcovia v IFBB PRO League. Ako sa mu bude dariť uvidíme už 7. júla 2018 a nasledovné dni a týždne ukážu, či nezvolí prestup do novokreovanej Elite PRO organizácie.
Proti Havlíkovi (ten je víťazom súťaže Arnold Classic Amateur USA z roku 2012) nastúpi okrem iných aj Rus Sergey KULAEV - ten je absolútnym víťazom súťaže Arnold Classic USA z roku 2016.
Havlik

Discussion at the article:

AMIX diskusia