HardBODY.SK - aktuálne viac ako 20 odborných prác o dopingu

HardBODY.SK - aktuálne viac ako 20 odborných prác o dopingu

Čo je HardBODY.sk a čo mi táto stránka ponúka?
Začiatkom 90. rokov pod názvom HardBODY vychádzal časopis špecificky určený pre priaznivcov kulturistiky a fitness, aktuálne je HardBODY.sk archív periodických aj neperiodických publikácií v PDF/e forme s tématikou kulturistika, fitness, doplnky výživy, strava vo fitness a kulturistike, aj doping v športe a zároveň e-shop na predaj pdf/e kníh s touto tématikou. Ponuka stránky HardBODY.sk sa priebežne dopĺňa o nové PDF/e-knihy, ktorými prispievajú nielen interní, ale aj externí autori - s ich článkami sa môžete stretnúť aj na portále EastLabs.SK, alebo stránkach edukačného projektu FitnessTreneri.SK.
Periodické a neperiodické publikácie, ktoré sú dostupné bezplatne, nájdete v časti webu EBOOKS ZDARMA (aktuálne v tejto časti nájdete takmer 160 titulov), PDF/e-knihy dostupné v prijateľných cenách budete nachádzať v časti webu EBOOKS, kde sú zoradené podľa obsahu do nasledujúcich podkategórií:
  • doping
  • výživa
  • tréning
  • súťaženie
  • motivácia

EBOOKS ZDARMA - PDF/e-knihy dostupné bezplatne, ako si ich môžem prečítať?
Všetky periodické a neperiodické publikácie z časti webu EBOOKS ZDARMA sú dostupné užívateľom bezplatne priamo na stránke HardBODY.sk. Stačí kliknúť na zelený button ČÍTAŤ a priamo na stránke HardBODY.sk sa vám otvorí rozhranie, v ktorom môžete listovať stránkami každej z publikácií a následne ich čítať.

Napriek tomu, že v budúcnosti neplánujete zakúpiť si ktorúkoľvek z publikácií z časti webu EBOOKS (tu sú tituly dostupné iba za poplatok), registrácia v systéme a vytvorenie si účtu vám uľahčí triedenie a orientáciu v pdf/e knihách, ktoré ste si už pozreli resp. plánujete si pozrieť, chýbať vám nebudú aj informácie o novinkách a akciách/zľavách, ktoré HardBODY.sk aktuálne ponúka.
knihy o dopingu
Odborné publikácie - viac ako 20 titulov venovaných problematike dopingu!
Samostatnou kategóriou sekcie EBOOKS ZDARMA je kategória Odborné publikácie, v rámci ktorej je aj podkategória Téma doping - v nej aktuálne nájdete viac ako 20 titulov. Napríklad tieto:

Discussion at the article:

AMIX diskusia