Skončila registrácia na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava

Skončila registrácia na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB World Fitness Championship v Bratislave prepisujú históriu fitness súťaží. A nielen tým, že celkovo v sobotu a nedeľu na súťažné pódium nastúpi rekordný počte súťažiacich.

"Z takmer 350 súťažiacich predbežne prihlásených na súťaž sa napokon regisrácie zúčastnilo 324 atlétov.", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Počas rozhodcovského meetingu hlavný rozhodca súťaže Pawel FILLEBORN upozornil rozhodcov, že na tomto šampionáte do semifinále bude postupovať nie 15, ale iba 10 súťažiacich v prípade, že ich bude nutné "vyberať" pomocou eliminácie. Tá hrozila aj kategórii fitness do 163cm, kde sa zaprezentovalo 20 fitnessiek - na návrh prezidenta SAFKST Borisa MLSNU napokon bolo prijaté kompromisné riešenie, podľa ktorého kategóriu rozdelili na dve podkategórie. Do 160cm a do 163cm. Čo to znamená? V nedeľu spoznáme 3 fitness šampiónky sveta v nominácii fitness a ja pevne verím, že mená ako Pavleová, Juricová a spol. v domácom prostredí urobia všetko pre úspech. Samozrejme, som optimista a verím v úspech aj v nominácii bodyfitness, bikinifitness a wellnessfitness.
Už registrácia ukázala, že vedenie SAFKST robí pre bezproblémový pribeh šampionátu maximum. Súťažiaci a delegáti mali v prvý deň prístup k bezplatnému občerstveniu kedykoľvek počas dňa, nechýbalo aj zdravé jedlo. Na rozhodovskom meetingu bolo oznámené, že rozhodcov a delegátov občersvetnie čaká aj priamo v športovej hale.
Boli sme sa pozrieť aj v Hale na pasienkoch, Pódium je mimoriadne rozsiahle, zákulisie priestranné, všetko je pripravené k tomu, aby už zajtra Slovensko zažilo veľkolepý IFBB Svetový šampionát."

Registrácia na 2019 IFBB World Fitness Championships Bratislava

Discussion at the article:

AMIX diskusia