2016 AMIX Patriot Cup Vranov nad Topľou - vstupenky v predaji!

2016 AMIX Patriot Cup Vranov nad Topľou - vstupenky v predaji!

Ako sme informovali niekoľkokrát, 17. apríla 2016 sa vo Vranove nad Topľou, v Mestskom dome kultúry, uskutoční pohárová súťaž v kulturistike, fitness bikini a men´s physique pod názvom 2016 AMIX Patriot Cup (propozície k súťaži nájdete v samostatnom článku).
Pripomeniem, že súťaž sa koná pri príležitosti 35. výročia organizovanej kulturistiky v regióne a 10. výročia sprístupnenia portálu EastLabs.SK širokej verejnosti. Vďaka partnerom (spoločnosť AMIX, Hotel Patriot, spoločnosť Byterm, MGB relaxačné centrum a jednotliví sponzori a partneri, medzi ktorými by som chcel vyzdvihnúť Štefana Semka, Jozefa Mihalčina, Vlada Tabaku a Gabriela Bereca) organizačný team pozval do Vranova na exhibičné vystúpenie z Las Vegas - USA TOP PRO Bodybuildera DENNISA WOLFA, navyše zvolil mimoriadne priaznivé vstupné - cena vstupniek je iba 5€!
Zdôraznili sme to niekoľkokrát, tak iba zopakujem - AMIX Patriot Cup je nekomerčnou akciu, cieľom ktorej je po rokoch opäť v regióne Zemplína, Šariša a priľahlých oblastiach zorganizovať súťaž pod hlavičkou SAKFST. Väčšina vstupeniek je určených pre partnerov a hostí a do predaja sa tak ich dostane menej ako 250 kusov. Pripomeniem, že vstupenkový systém je obdobný, ako v kine - bez vstupenky sa do hlavnej sály jednoducho nedostanete, po vypredaní svtupeniek na sedenie MsDK dá do predaja ešte obmedzený počet vstupeniek na státie (podstatná časť vstupeniek na státie však bude určená pre účastníkov súťaže tzn. súťažiacich a ich sprievod resp. trénerov). Organizačný team predaj vstupeniek nerealizuje, predaj zabezpečuje MsDK Vranov!
Podľa aktuálnych informácií, vedenie Mestského domu kultúry vo Vranove nad Topľou od dnes realizuje prostredníctvom online systému predaj vstupeniek na pohárovú súťaž AMIX Patriot Cup tzn. ak máte záujem súťaže sa zúčastniť, určite si čo najskôr vstupenku zakúpte.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia