Rok 2016 kamerou člena EastLabs Teamu Jakuba CSONTOSA

Rok 2016 kamerou člena EastLabs Teamu Jakuba CSONTOSA

Stáva sa, že priaznivci kulturistiky a fitness sa ma pýtajú, ako je možné stať sa členom EastLabs Teamu. Úprimne? Nemáme žiadne špeciálne podmienky ... snáď by som im "nejasne" odpovedal, že základnou je snaha učiť sa, zlepšovať a následne priniesť prospech k činnosti portálu EastLabs.

Ak by ste sa ma však spýtali, ako sa Jakub CSONTOS stal členom nášho teamu, tak na to by som vám odpovedal presne - postupom času. Spoznal som ako dobrovoľníka, ktorý spoločne s ďalšími dvoma kamarátmi ponúkol Jarovi Horváthovi a mne v roku 2012 pomocnú ruku pri organizovaní Majstrovstiev Slovenska mužov (iba dodám, že odvtedy sa na východe Slovenska nekonala žiaden Slovenský šampionát aj napriek tomu, že v roku 2016 sme prejavili záujem zorganizovať Majstrovstvá Slovenska v Humennom - dali ho do Trenčína), v nasledujúcich rokoch som "zneužíval" jeho schopnosti ako grafika a od momentu, kedy do nášho teamu pribudla Saskia CAKOCI, definitívne "zakotvil" na ďalšej pozícii - video-operátor (hviezda musela mať pri sebe kreatívneho človeka s kamerou v ruke čo Jakub s prehľadom spĺňal), aktuálne sa profiluje už aj ako fotograf.
To, že to nebol zlý ťah dokazoval Jakub počas celého roku 2016, kedy ste sa s nim mohli stretávať na rôznych podujatiach oblečeného v tričku EastLabs a s redakčnou kamerou v ruke. A stretnete sa s nim aj na akcii 2017 Patriot Bikini Fitness Camp Vranov - ZIMA. Pripomeňme si teda, aký bol rok 2016 pre Jakuba CSONTOSA!

Rok 2016 kamerou Jakuba CSONTOSA
Foto Stano HRICKO - EastLabs Team

Diskusia k článku:

AMIX diskusia