Exhibícia na súťaži 2017 AMIX Patriot Cup Vranov? Bude!

Exhibícia na súťaži 2017 AMIX Patriot Cup Vranov? Bude!


Organizačný výbor druhého ročníka AMIX Patriot Cup Vranov robí všetko preto, aby sme pod vedením legendy kulturistiky na Slovensku (tou nesporne je riaditeľ súťaže Jaro HORVÁTH) 30. apríla 2017 v Mestskom Dome kulttúry Vranov súťažiacim, ale aj divákom ponúkli súťaž, na ktorú budú spomínať len a len pozitívne.
Vďaka podpore od SAKFST máme k dispozícii z príspevku 1500€ viac, ako nám "staré" vedenie SAKFST "pridelilo" v roku 2016, udržali sme si partnerov (čo znamená, že vstupenky na súťaž aj v tomto roku budú za prijateľných 7€ - predpredaj sa realizuje výhradne prostredníctvom stránky MsDK Vranov) a ako nám pripomenul vo svojom rozhovore pre portál Eastlabs.SK prezident SAKFST BORIS MLSNA - napriek tomu, že sa ako organizátori pohárovej súťaže snažíme, dávame tiež zo svojho.
Tak ako pred rokom, aj teraz máme pripravené darčeky pre každého súťažiaceho, certifikáty o účasti pre rozhodcov a súťažiacich sú tiež samozrejmosťou, cenné kovy prisľúbené opäť od Huga CHANA (prezident federácie kulturistiky a fitness Hong-Kongu, ktorý je nielen našim blízkym priateľom, ale zároveň dodáva medajle pre prestížne IFBB súťaže - Olympia Amateur, Svetový šampionát, či Arnold Classic Amateur), ba dokonca máme vytvorený aj finančný fond, z ktorého vyplatíme absolútnemu víťazovi nominácie men´s physique a absolútnej víťazke nominácie bikinifitness po 500€. A musím propomínať ceny od spoločnosti AMIX Nutrition pre TOP3 súťažiacich z každej kategórie?
Ale to nie je to podstatné! Pre Jara HORVÁTHA a samozrejme aj pre mňa a ďalších ľudí z organizačného výboru je rozhodujúce niečo iné. Čo? Máme priateľov, ktorí našu myšlienku podporujú, nehľadajú dôvody "ako sa to nedá", ale hľadajú možnosti "ako sa to dá" - a to si ceníme zo všetkého najviac. Ďakujeme vám za pomoc a podporu!
A na záver informácia, ktorá vás poteší - na poslednú chvíľu sa nám podarilo zabezpečiť atraktívneho hosťa, ktorý sa zúčastní autogramiády a svoju skvelú formu predvedie v exhibičnom vystúpení.

Dámy a páni, na súťaži 2017 AMIX Patriot Cup Vranov sa vám 7 dní po návrate do kolotoča profesionálnych súťaží, na pódiu vo Vranove nad Topľou ukáže skvelý MILAN ŠÁDEK!

Čo čaká divákov (zatiaľ) na súťaži 2017 AMIX Patriot Cup Vranov?

  • autogramiáda s Jaroslavom HORVÁTHOM, legendou kulturistiky na Slovensku
  • autogramiáda s Milanom ŠÁDKOM, IFBB PRO bodybuilderom, členom AMIX Teamu
  • exhibičné vystúpenie Milana ŠÁDKA
  • súťaž v premiérovej nominácii Wellness Fitness žien
  • súťaže v nomináciách kulturistika mužov, men´s physique mužov a juniorov, bikiniftness žien a junioriek

Diskusia k článku:

AMIX diskusia