Vedenie SAFKST a prezident Mlsna robí kroky správnym smerom!

Vedenie SAFKST a prezident Mlsna robí kroky správnym smerom!

Po poslednom reprezentačnom zraze prezident SAFKST Boris MLSNA svojou výzvou na oficiálnej stránke asociácie a FB profile dal rázne najavo, že počíta s každým športovcom, ktorý má ambíciu  bojovať o miesto v reprezentačnom výbere (a následne aj potenciál dosiahnuť výkonnosť).

Pripomeniem, že prezident Mlsna sa obrátil na predsedov členských subjektov SAKFST a oddielov s výzvou, cieľom ktorej bolo motivovať súťažiacich k účasti na najbližšom zraze športovcov - ten sa uskutoční 19. augusta 2017 Bratislave.

To, že prezident Mlsna v nasledujúcom období bude dôsledne dbať na postupne zvyšujúcu sa úroveň teoretickej pripravenosti potencionálnych reprezentantov potvrdzuje aj ďalšia informácia - ponuku zúčastniť sa zrazu v pozícii hostí obdržia aj TOP súťažiace, ktoré aktuálne získali IFBB PRO kartu a pripravujú sa na premiéru v IFBB PRO divízii. Reč je o Olívii POHÁNKOVEJ (bikinifitness) a Lucii KOŠECKEJ (bodyfitness). Myslím, že rozhodnutie prezidenta Mlsnu je viac ako chvályhodné, reprezentanti (aj tí, ktorí sa reprezentantmi chcú stať) sa majú učiť od najlepších a Pohánková s Košeckou patria medzi absolútnu svetovú špičku.

Ďalšia zaujímavá informácia, ktorú som zaznamenal, súvisí s aktivitami "šéfky" Komisie rozhodcov SAFKST, Gabriely MLSNOVEJ. Na jej pozvanie na Slovensko príde šéf rozhodcov IFBB a hlavný "ideológ" IFBB nominácií Pawel FILLEBORN, ktorý by mal mať 16. augusta 2017 v Rajeckých Tepliciach seminár venovaný kulturistike, bodyfitness, klasickej kulturistike aj bikinifitness. Ďalšie informácie budú zverejnené na stránkach SAFKST a následne sa objavia aj na našom portáli. Takže, zhrňme si to:

  • 16. august 2017 ... seminár Pawla FILLEBORNA na Slovensku - pre rozhodcov, trénerov, aj vybraných športovcov
  • 19. august 2017 ... zraz športovcov určený nielen pre úzku skupinku, ale pre každého, kto chce Slovensko reprezentovať na medzinárodnej scéne

Pripomeniem, že v termíne konania zrazu sa koná aj 5. turnus projektu Patriot BikiniFitness Camp-u (ten aktuálne podporuje na pozícii hlavného partnera spoločnosť YAMAMOTO Nutrition), ktorého sa mala zúčastniť ak Košecká - tú nahradí rovnako významný hosť. Prezident SAFKST aj s manželkou (ak mu to povinnosti dovolia) plánuje zúčastniť sa niektorého z turnusov nášho projektu Patriot BikiniFitness Camp.

V každom prípade, kroky prezidenta Mlsnu jasne naznačujú, kto je hlavnou osobnosťou asociácie - a ja mu úprimne tlieskam!

Diskusia k článku:

AMIX diskusia