Bude mať Tatarka výnimočné postavenie na augustovom SAFKST zraze?

Bude mať Tatarka výnimočné postavenie na augustovom SAFKST zraze?

Zopakujme si, čo už určite viete - august sa bude niesť v znamení krokov, ktoré s razantnosťou jemu vlastnou inicioval prezident SAFKST Boris MLSNA a v ktorých ho podporuje aj jeho manželka Gabriela. O čom je reč?
  • 16. august 2017 ... v Rajeckých Tepliciach sa uskutoční seminár určený pre rozhodcov a trénerov, ktorý na pozvanie Gabriely bude viesť šéf IFBB rozhodcovskej komisie a viceprezident Európskej federácie kulturistky a fitness Pawel FILLEBORN
  • 19. august 2017 ... v Bratislave uskutoční zraz športovcov; prezident Mlsna prostredníctvom médií (aj nášho web portálu) sa obrátil na predsedov klubov a oddielov SAFKST (vetva fitnes a kulturistiky) a požiadal ich o spoluprácu pri oslovení všetkých pretekárok, pretekárov a ich trénerov, ktorí majú záujem zúčastniť sa zrazu, zameraného na výber športovcov v juniorských a seniorských kategóriách do širšej reprezentácie v dlhodobom výhľade. Mlsna po prvý krát, od kedy nastúpil na post prezidenta, plánuje na zraz pozvať významných hostí, ktorí dosiahli výnimočné výsledky vo svojich nomináciách a ktorí sú vzorom pre väčšinu potencionálnych reprezentantov. Zámer je jasný - čerpať z ich skúseností, využiť ich znalosti a schopnosti k ďalšiemu progresu, ktorý právom očakáva od súťažiacich z nominácií bikinifitness a bodyfitness, samozrejme aj kulturistika a klasická kulturistika. Hosťom z nominácie bikinifitness by mala byť Olívia POHÁNKOVÁ (absolútna víťazka 2016 Arnold Classic Amateur Europe, strieborná z 2017 IFBB Majstrovstiev sveta), z bodyfitness Lucia KOŠECKÁ (zlatá z 2016 IFBB Majstrovstiev sveta). Hosťom pre nomináciu kulturistika a klasická kulturistika by mohol byť Peter TATARKA (absolútny víťaz z 2012 IFBB Majstrovstiev Európy, strieborný z 2013 IFBB Majstrovstiev sveta), ktorý sa aj v tomto roku udržiava vo viac ako slušnej forme - tú naposledy ukázal v exhibičnom vystúpení na 2017 SAFKST Majstrovstvách Slovenska dorastu a master.
Peter TATARKA - exhibícia na 2017 SAFKST Majstrovstvách Slovenska dorastu a mastersA na záver ešte jedna informácia, ktorou viceprezident SAFKST p. ANTAL reaguje na reči o nutnosti zúčastniť sa tzv. antizrazu (môj pracovný názov), ktorý by sa mal (asi na podnet niekoho zo SAFKST) uskutočniť v inom termíne, ako zraz športovcov v Bratislave. Aby bolo každému jasné, že čo je .... a čo nie je dôležité. Samozrejme, v hre môže byť aj sústrednie - uvidíme, čo čas prinesie.

Upozornenie!
Apelujem na všetkých pretekárov, ktorí majú záujem o účasť v širšom reprezentačnom výbere, aby sa zúčastnili oficiálneho zrazu, ktorý sa bude konať 19. augusta 2017 v priestoroch fitnescentra Pengym v Bratislave o 11:00 Upozorňujem, že iné stretnutia majú súkromný, neformálny charakter a plnia len poradnú funkciu.
Peter Antal, viceprezident SAFKST

Zdroje Slovak scene of bodybuilding, fitness and bikiny

Diskusia k článku:

AMIX diskusia