Peťková a Mlsna v TV JOJ - konečne o nás hovoria v dobrom!

Peťková a Mlsna v TV JOJ - konečne o nás hovoria v dobrom!


Po týždňoch, kedy asociácia SAFKST bola pod paľbou kritiky tých, ktorí museli jej rady (pre neschopnosť resp. pre zyhania) opustiť, sa aj v TV JOJ objavil pozitívne ladený príspevok o našich športoch. Priestor v tejto relácii, ktorá dianie v SAKFST dvakrát za krátku dobu prezentovala prostredníctvom jednostranného názoru bývalého repre trénera žien (a ktorý si nezabudol "kopnúť" do svojich bývalých funkcionárskych partnerov), aktuálne získal aj pohľad na výnimočné úspechy, ktoré asociácie dosiahla počas roku 2017. Pred kamery TV JOJ zasadli IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta, členka All-Stars Teamu Alžbeta PEŤKOVÁ a prezident asociácie SAFKST Boris MLSNA

Pripomeniem, že rok 2017 bol rokom turbulentným, ktorý priniesol viacero zložitých situácií a rozhodnutí - tie napokon priniesli čiastočné očistenie asociácie od parazitujúcich elementov. Mnohí tušíme, že táto očista (nepostrádateľná pre ďalší chod asociácie) bude pokračovať a tak ani rok 2018 nemusí byť rokom jednoduchým.

Čaká nás riešenie otázky rozdelenia asociácie na dve samostatné organizácie, ktorú navrhli zástupcovia silového trojboja na decembrovej konferencii (rozdelenie by znamelo, že silový trojbojári aj kulturisti/fitnessky by pôsobili v samostatných asociáciách a už by vzájomne neovplyvňovali dianie), organizačne sa treba pripraviť na nový koncept organizovania národných šampionátov vo vetve kulturistiky a fitness (v apríli sa konať bude jeden veľký šampionát, počas ktorého v niekoľkých dňoch na súťažné pódium nastúpia súťažiaci zo všetkých vekových kategórií a nominácií), na Slovensku nás čaká realizácia profesionálnej súťaže v novokreovanej organizácii IFBB Elite PRO (a kreovanie SAFKST komisie, ktorá bude PRO súťažiacich zastrešovať), asociácia  bude v roku 2018 aj organizátorom 2017 IFBB Majstrovstiev sveta vo fitness detí. Takže ... rok 2018 určite nebude ľahkým rokom!

Peťková a Mlsna v TV JOJ - konečne o nás hovoria v dobrom!
Diskusia k článku:

AMIX diskusia