Timeu TRAJTEĽOVÚ čaká premiérová súťaž v roku 2018

Timeu TRAJTEĽOVÚ čaká premiérová súťaž v roku 2018


Včera neskoro večer odcestova z Prahy cez Frankfurt do destinácie Dominikánska republika členka prestížneho AMIX Teamu Timea Trajteľová. Dôvodom jej cesty nebola dovolenka, ale úvodná súťaž sezóny 2018 (súťaž sa volá IFBB Diamond Caribe a konať sa bude od 23. do 25. februára 2018), v ktorej má Timea (absolútna víťazka bodovacej súťaže 2017 AMIX EastLabs.SK Senior Best) mimoriadne vysoké ambície - v tomto roku chce bojovať o body, ktoré ju v rebríčku 2018 IFBB World Ranking "posunú" čo najbližie k absolútnemu prvenstvu.
Kto sledujeprojekt IFBB World Ranking určite vie, že Trajteľovej sa darilo ž v roku 2017, kedy súťažila iba v jesennej časti súťažnej sezóny - nariek tomu skončila na 5. priečke! V tomto roku má v pláne súťažiť na jar a aj jeseň, absolvovať chce čo najviac súťaží na všetkých kontinentoch a výsledkami chce potvrdiť, že aktuálne je našou najlepšou bikinifitnesskou na amatérskej scéne.

IFBB Diamond Cup Caribe - predbežný zoznam súťažiacich

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
1. Dalia Desirec Dominican Republic
2. Carla Duran Dominican Republic
3. Evangelina Peralta Dominican Republic
4. Bayasgalan Rentsensambuu Mongolia
5. Paula Mocior Poland
6. Malgorzata Flis Poland

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 162 CM
1. Dianny Terrero Dominican Republic
2. Maria Consuelo Dominican Republic

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 164 CM
1. Stephani Rodriguez Dominican Republic
2. Sorani Hernandez Dominican Republic
3. Fanny Breton Dominican Republic

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
1. Gisselle Payamps Dominican Republic
2. Johanny Roedan Dominican Republic
3. Natalie Neurouth Mexico
4. Timea Trajtelova Slovakia

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Bernely Abreu Dominican Republic
2. Anita Szymczak Poland

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Pridah Mercedes Suero Dominican Republic

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Marvia Laurence Curacao
2. Josephine Matthew Saint Martin

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
1. Evangelina Peralta Dominican Republic
2. Anita Szymczak Poland

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Juana Maura Dominican Republic

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 163 CM
1. Sofia Almeida Portugal

WOMEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Tanya Moxey Bahamas
2. Lorraine Lafleur Bahamas

WOMEN’S WELLNESS FITNESS UP TO 163 CM
1. Angelika Wallace-Whitfield Bahamas
2. Elva Abreu Dominican Republic
3. Jhovianne Rosario Dominican Republic
4. Elissa Alcantara Dominican Republic
5. Daniela Aguila Mexico

WOMEN’S WELLNESS FITNESS OVER 163 CM
1. Anais Pieters-Kwiers Curacao

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM
1. Erick Sanchez Guatemala

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
1. Carlos Manuel Sosa Dominican Republic
2. Carlos Perez Dominican Republic

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
1. Abraham Herrera Dominican Republic
2. Charly Cruz Dominican Republic

MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG
1. Jorge Francisco Dominican Republic
2. Amarsaikhan Sharkhuu Mongolia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Jimson Janga Curacao
2. Arnaldo Almonte Dominican Republic
3. Ramon Jimenez Dominican Republic
4. Sandy Ureña Dominican Republic
5. Rafelin Mora Dominican Republic
6. Vinicio Alcantara Dominican Republic
7. Eduardo Taveras Dominican Republic
8. Isaac Feliz Dominican Republic
9. Erandi Vargas Mexico

MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG
1. Ivan Carrillo Mexico
2. Misael Avila Mexico

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
1. Luis Aquino Dominican Republic
2. Pedro Azo Dominican Republic
3. Fausto Rodriguez Dominican Republic
4. Walter Torres Mexico
5. Sergio Villalba Mexico

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
1. Jorge Escalera Mexico

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Diego Nuñez Dominican Republic
2. Carlos Pou Dominican Republic
3. Samuel Lopez Dominican Republic

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
1. Tarran Knowles Bahamas
2. Gustavo Dipres Dominican Republic
3. Angel Gil Mexico

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
1. Antonio Vasquez Dominican Republic
2. Pedro de Jesus Musa Dominican Republic
3. Jose Soriano Dominican Republic

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
1. Jose Martinez Dominican Republic
2. Samuel Lopez Dominican Republic
3. Jorge Roman Venezuela

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM
1. Victor Duval Dominican Republic
2. Carlos Pou Dominican Republic
3. Josue Reyes Dominican Republic
4. Diego Nuñez Dominican Republic
5. Junior Gercin Saint Martin

MEN’S PHYSIQUE OVER 179 CM
1. Endierich Rahming Bahamas
2. Ashton Williams Bahamas
3. Angel Aleman Dominican Republic
4. Ramon Jimenez Dominican Republic
5. Jose Sala Dominican Republic
6. Nacis Taveras Dominican Republic

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
1. Ariel Villalona Dominican Republic
2. Fautino Corcino Dominican Republic
3. Denis Morrilllo Dominican Republic

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OVER 173 CM
1. Maximo Mendez Dominican Republic
2. Maximo Sarraf Dominican Republic
3. Leonardo Aldarcia Dominican Republic
4. Alejandro Puello Dominican Republic
5. Rafel Sala Dominican Republic
6. Luis Soliman Dominican Republic
7. Luis Cordero Dominican Republic
8. Leonel Ortega Dominican Republic
9. Carl Lagarre Dominican Republic
10. Diego Rodriguez Venezuela

Diskusia k článku:

AMIX diskusia