2018 Liptov Cup - v hre budú aj finančné odmeny!

2018 Liptov Cup - v hre budú aj finančné odmeny!


32 dní pred začiatkom medzinárodnej súťaže 2018 Liptov Cup sa na stránke SAFKST objavili propozície, čo je vždy jasným signálom - je čas prihlásiť sa na súťaž! Organizátori na čele s Filipm GODZSÁKOM a Františkom FEJOM si uvedomujú, že čas sa nemilosrdne kráti, ale z oneskoreného zverejnenia informácií o súťaži nie sú sklamaní.

"Samozrejme, ak by propozície boli zverejnené o nečo skôr, mali by sme viac času na propagáciu súťaže predovšetkým v zahraničí, napriek tomu však počítame, že k nám, na Lipotov prídu mnohí z tých, ktorí sú v príprave na Slovenský šampionát - ten spoločný, pre ženy a mužov, sa uskutoční iba týždeň po Liptov Cup-e.", povedal pre náš portál Filip. "Športovcov treba k súťaženiu motivovať a uvedomujeme si to aj my. Aj preto sme pre absolútnych víťazov nominácií bikinifitness, bodybuilding a aj men´s physique pripravili finančné odmeny. Každý si domov odnesie 333€v hotovosti".

Ja iba dodám, že vstupenky na súťaž 2018 Liptov Cup budú dostupné priamo na súťaži, v deň jej konania a súťažiacich príde podporiť (zároveň zaznamenať ich formu prostredníctvom foto aj videomateriálu) aj kompletný EastLabs Team - EastLabs.SK je totiž partnerom organizátorov súťaže 2018 Liptov Cup.

Podrobné informácie o súťaži nájdete v propozíciách

Diskusia k článku:

AMIX diskusia