2018 IFBB Diamond Cup Madrid - aj s účasťou EastLabs Team-u

2018 IFBB Diamond Cup Madrid - aj s účasťou EastLabs Team-u

trenersky kurz kulturistika a fitness

Alcalá de Henares neďaleko Madrida sa 26. a 27. mája 2018 stane miestom konania ďalšej súťaže spojenej s o značkou Diamond Cup. Organizátori súťaže robia prakticky od januára všetko pre to, aby 2018 IFBB DIamond Cup Madrid sa stal po Arnold Classic Europe druhou najprestížnejšou a počtom súťažiacich najvýznamnejšou pohárovou súťažou organizovanou pod hlavičkou IFBB International.
K atraktívnosti súťaže prispeje nielen 35 výškových/hmotnostných kategórií, ale predovšetkýcm možnosť bojovať o Elite PRO kartu - tá je prirpevná re každého víťaza v aboslútnom poradí, resp. tých, ktorí zvíťazia v nomináciách bodybuilding, classic bodybuilding, muscular men´s physique, men´s physique, bikinifitness, bodyfitness, women´s physique a wellness fitness v open kategóriách.
Diamond Cup Madrid
Na pozvanie organizátorov do Madridu príde aj EastLabs Team (dôvodom nie je iba súťaž 2018 IFBB Diamond Cup Madrid), ktorý pozorne bude sledovať aj dianie na sprievodnej Elite PRO súťaži. Dôvod je jasný! Práve na súťaži profesionálov plánujú na súťažné pódium nastúpiť Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michal KRIŽÁNEK a Patrik ŠTIGLIC zo združenia Elite PRO Slovakia (šéfom ktorého je hlavný lektor projektov FitnessŠkola s.r.o. Milan ČÍŽEK).

Diskusia k článku:

AMIX diskusia