2018 Sweden Grand Prix aj s účasťou reprezentantov Slovenska

2018 Sweden Grand Prix aj s účasťou reprezentantov Slovenska

hardbody whey protein

Tento weekend sa na Slovensku uskutoční 2018 SAFKST Slovenský šampionát juniorov, ale kroky EastLabs Team-u budú smerovať do Lotyška (na Európsky pohár v nominácii Fit Model) a aj do Švédska, kde nás čaká ďalší ročník súťaže Sweden Grand Prix.

Motiváciou pre súťažiacich z celej Európy sú Elite PRO karty, ktoré sa v Malmo (dejisku súťaže Sweden Grand Prix) budú rozdávať v hojnom počte - 8 Elite PRO kariet je pripravených pre absolútnych víťazov všetkých relevantných nominácií.

2018 Sweden Grand Prix

Do bojov o  cenné kovy (a pevne verím, že aj o Elite PRO karty) môžu zasiahnuť aj súťažiacich zo Slovenska. Mená koho sme našli v aktuálnych (aj keď stále iba predbežných) štartových listinách?

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
1. Ann-Sofie Gustavsen Denmark
2. Anna Lindseth Norway
3. Linn Blomberg Sweden
4. Inez Stenis Sweden
5. Sandra Gonzalez Sweden
6. Frida Waernborg Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 158 CM
1. Ivanna Escandar Spain
2. Camilla Johansson Sweden
3. Dragana Stefanoska Sweden
4. Therese Ranch Sweden
5. Filippa Lundqvist Sweden
6. Frida Haapanen Sweden
7. Michelle Alarcon Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
1. Jesica Serrano Spain
2. Michéle Hagersand Sweden
3. Camilla Johansson Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM
1. Kine Saeter Norway
2. Anna Lindseth Norway
3. Zabina Roos Sweden
4. Anna Struglics Sweden
5. Sandra Wigardt Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
1. Karina Jensen Norway
2. Simona Hostačná Slovakia
3. Miriam Navarro Spain
4. Laura Rodriguez Spain
5. Caroline Pineda Sweden
6. Kim Lindau Sweden
7. Moa Frick Sweden
8. Jenny Wallin Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Kristjana Kristinsdóttir Iceland
2. Grethe Bakken Norway
3. Emelie Holling Sweden
4. Moa Albrektson Sweden

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 169 CM
1. Ann-Sofie Gustavsen Denmark
2. Tiril Sundkjer Norway
3. Ioana Crisan Romania
4. Rebecca Qvist Sweden
5. Cecilia Fridolf Sweden
6. Inez Stenis Sweden
7. Amanda Wallander Sweden
8. Sara Bentzer Sweden
9. Sandra Höglund Sweden
10. Amanda Snar Sweden
11. Annah Thunberg Sweden
12. Emelie Klockare Sweden
13. Lisa Ivarsson Sweden
14. Johanna Sonesson Sweden

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Aimee Hansen Denmark
2. Ninna Skakon Denmark
3. Bergrós Kristjánsdóttir Iceland
4. Vanessa Soares Portugal
5. Josefin Pettersson Sweden
6. Emma Hjelmberg Sweden
7. Anna Norberg Sweden
8. Anneli Bååth Sweden
9. Josefine Färm Sweden
10. Maria Bergström Sweden

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 163 CM
1. Sine Püschl Denmark
2. Rebecca Norgaard Denmark
3. Inga Asgeirsdóttir Iceland
4. Viktoria Widén Sweden
5. Ulrika Sjöström Sweden
6. Adisa Dzakulic Sweden
7. Emma Petersson Sweden
8. Sophie Liström Sweden

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM
1. Linda Rambo Norway
2. Ethel Heredia Spain
3. Alexa Levevik Sweden
4. Jennie Johansson Sweden

WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM
1. Alda Hauksdóttir Iceland
2. Anja Siebert Sweden
3. Susanne Naamani Sweden
4. Angelica Enberg Sweden

WOMEN’S WELLNESS FITNESS UP TO 163 CM
1. Anna Nyman Sweden
2. Josefin Brander Sweden
3. Emma Puman Sweden
4. Lovisa Stenman Sweden

WOMEN’S WELLNESS FITNESS OVER 163 CM
1. Amanda Bergkvist Sweden

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
1. Sharif Alikhan Norway
2. Albert Latorre Spain
3. Josep Mayoral Spain
4. Henrik Otterström Sweden
5. Alireza Rezai Sweden

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 175 CM
1. Dawsen Hamilton Norway
2. Sigvar Garfors Norway
3. Erik Widlund Norway
4. Cristian Perez Spain
5. Gustav Karlsson Sweden
6. Martin Troive Sweden
7. Omar Aboammar Sweden
8. Mahmoud Mahmoud Sweden
9. Martin Korean Sweden
10. Timmy Öhman Sweden
11. Mathias Johansson Sweden
12. Rus Ali United Kingdom

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Alberto Abad Spain
2. Carles Vinals Spain
3. Alberto Galan Spain
4. Jimmy Keven Sweden
5. André Stjärna Sweden
6. Max Lindberg Sweden
7. Mats Ljung Sweden

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
1. Marian Siska Slovakia
2. Abel Martin Spain
3. Sergio Dufort Spain
4. Emil Seppänen Sweden
5. Alaa Tillo Sweden
6. Jan Fotmeijer Sweden
7. Keivan Gomanian Sweden
8. Amin Soliman Sweden
9. Mohammed Rashid Sweden

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
1. Peter Larsen Denmark
2. Jacques Zinsou Denmark
3. Oriol Asensio Spain
4. Marti Pozzi Spain
5. Nibras Al Delemi Sweden
6. Samuel Blomgren Sweden

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
1. Cristobal Guerra Spain
2. Tobias Jonasson Sweden

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Thomas Joramo Norway
2. Shahryar Babar Sweden
3. Kevin Lammassaari Sweden
4. Israel Tshibangu Sweden
5. Ali Reza Haidari Sweden
6. John Toma Sweden
7. Ardwan Yaser Sweden

MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
1. Khurran Butt Denmark
2. Danny Espinosa Norway
3. Shahin Nejad Sweden
4. Eff Lareungsaeng Sweden
5. Shahryar Babar Sweden
6. Sebastian Jansson Sweden

MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Millad Hojabri Denmark
2. Rashid Kwarasey Norway
3. Mauro Fialho Sweden
4. Avaz Shakuri Sweden
5. Diego Reinoso Sweden
6. Homayoun Aspari Sweden
7. Enes Omerovic Sweden
8. Ayoub Ahmad Sweden

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
1. Uros Ljiljak Norway
2. Nicholas Wikman Sweden
3. Adam Alfredström Sweden
4. Mbaye Fall Sweden
5. Aurélien Daudi Sweden

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM
1. Rasmus Nielsen Denmark
2. Ernestas Svedkauskas Norway
3. Thomas Joramo Norway
4. Kevin Lammassaari Sweden
5. Victor Graneheim Sweden
6. Naseef Rahman Sweden
7. Ziryan Khoshnaw Sweden
8. Ardwan Yaser Sweden

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE UP TO 175 CM
1. Cristian Cruz Spain
2. Said Alghifary Sweden

Diskusia k článku:

AMIX diskusia