2018 IFBB Diamond Cup Serbia, Cacak - kto bude súťažiť?

2018 IFBB Diamond Cup Serbia, Cacak - kto bude súťažiť?

AMIX Vit & Mineral Pack


Týždeň po 2018 IFBB/EBFF Majstrovstvách Európy sa v Srbsku uskutoční ďalší z turnajov, kde sa bude bojovať o Elite PRO karty. Predbežný zoznam účastníkov 2018 IFBB Diamond Cup Serbia.

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS OPEN
1. Vivien Lengyel Hungary
2. Marusa Novak Slovenia

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
1. Elena Dimitrova Bulgaria
2. Yoanna Kamenova Bulgaria

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 164 CM
1. Andreea Osvat Austria
2. Ralitsa Kashinova Bulgaria
3. Karina Gavrikova Hungary

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Nevena Ugrenovic Austria
2. Yana Bulkina Bulgaria
3. Avgustina Todorova Bulgaria
4. Radostina Zdravkova Bulgaria
5. Andra Vagur Estonia
6. Agne Kiviselg Estonia
7. Franciska Szabo Hungary
8. Anita Szymczak Poland – 2nd category
9. Timea Trajtelova Slovakia

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Anastasiia Tiulkina Bulgaria
2. Emili Ivanova Bulgaria
3. Klara Pap Hungary
4. Ioana Crisan Romania

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Mercedes Müller Hungary
2. Oliwia Mojsiej Poland
3. Diana Vargova Slovakia
4. Zeynep Sayginer Turkey

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS >35 YEARS, OPEN
1. Marina Ilieva Bulgaria
2. Dorottya Pink Hungary
3. Judit Vilmanyi Hungary
4. Evi Papp Hungary
5. Andrea Horvath Hungary
6. Angela Sebestyen Hungary
7. Anita Szymczak Poland

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 163 CM
1. Matilda Lazovic Croatia
2. Jitka Vorlova Czechia
3. Elke van den Bergh Netherlands - 2nd category

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS +35 YEARS, OPEN
1. Elke van den Bergh Netherlands

WOMEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Julia Heerenveen Netherlands

WOMEN’S WELLNESS FITNESS OPEN
1. Lina Cardozo Austria
2. Iliana Kiparisudi Bulgaria
3. Nicole de Wit Netherlands
4. Nikoletta Sularz Poland

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM
1. Florin Marcoci Romania

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
1. Mohammad Maragheh Iran
2. Michal Osewski Poland
3. Karol Kasprzyk Poland
4. Rok Sojer Slovenia
5. Bugra Keskin Turkey

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
1. Davorin Kejžar Slovenia
2. Ouael Hichri Tunisia

MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
1. Boris Rakita Austria
2. Markus Ettenauer Austria
3. Martin Haralampiev Bulgaria
4. Tomas Javurek Czechia
5. Peter Larsen Denmark
6. Ján Birka Slovakia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Asam Vass Hungary
2. Evgen Valek Slovenia – 2nd category
3. Walid Jabri Tunisia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
1. Tseko Yotov Bulgaria
2. Nikola Demo Croatia
3. Matej Rysavy Czechia
4. Vladimir Semerad Czechia – 2nd category

5. Mohamed Riahi Tunisia

MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
1. Miroslav Dimitrov Bulgaria
2. Matus Toth Slovakia
3. Patrick Schenk Switzerland
4. Labidi Brahim Tunisia
5. Adem Unal Turkey

MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
1. Yuliy Rusev
2. Teddy Tortes France
3. Erik Malatín Slovakia
4. Stanislav Slimak Slovakia

MASTER MEN’S BODYBUILDING +40 YEARS, OPEN
1. Tsvetan Manolov Bulgaria
2. Evgen Valek Slovenia

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Bence Bajaki Hungary
2. Daniel Kovacs Hungary
3. George Morosan Romania

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
1. Szymon Lokaj Poland

MEN’S PHYSIQUE UP TO 173 CM
1. Petar Bundakov Bulgaria
2. Seyed Shahidi Iran

MEN’S PHYSIQUE UP TO 176 CM
1. Yoan Draganov Bulgaria
2. Rares Baldean Romania
3. Ioan Voda Romania

MEN’S PHYSIQUE UP TO 179 CM
1. Ventsislav Georgiev Bulgaria
2. Andrei Nelega Romania

MEN’S PHYSIQUE UP TO 182 CM
1. George Morosan Romania – 2nd category

MEN’S PHYSIQUE OVER 182 CM
1. Davor Tramosljanin Croatia
2. Radim Zabransky Czechia
3. Sandor Berecz Hungary
4. Filip Niegowski Poland
5. Atef Jendoubi Tunisia
6. Dominik Antos Slovakia

MASTER MEN’S PHYSIQUE OVER 40 YEARS, OPEN
1. Robert Fruzsa Hungary

MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE OPEN
1. Rasmus Nielsen Denmark

Diskusia k článku:

AMIX diskusia