Olívia ČAMBALOVÁ uspela na súťaži 2018 Belt & Road Championship

Olívia ČAMBALOVÁ uspela na súťaži 2018 Belt & Road Championship

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia
Elite PRO Slovakia.

20. september 2018, 09:00 ... ako sme uviedli v samostatnom článku, Xi’an (hlavné mesto čínskej provincie Shaanxi), je aktuálne z iniciatívy Čínskej federácie kulturistiky a fitness dejiskom pohárovej súťaže 2018 Belt & Road Championship. Z pôvodne nominovanej štvorice reprezentantike Slovenska na ďalekú cestu (spoločne s delegátom, medzinárodným rozhodcom Andrejom HLINKOM) odleteli dve reprezentantky Slovensk - fitnesska Kristína JURICOVÁ (jej trénerkou je Marianna HOLBOVÁ) a bikinifitnesska Olívia ČAMBALOVÁ (jej trénerkou je Iveta CHRŤANOVÁ). Obe dievčatá v Číne bojujú nielen o zaujímavé finančné odmeny, body do 2018 World Ranking-u, ale aj o Elite PRO karty - tie získajú iba absolútni víťazi.
  • Fitness žien (TOP3 v absolútnom poradí) ... 1. miesto cca 3100€, 2. miesto cca 2500€, 3. miesto cca 1250€
  • Bikinifitness žien (TOP3 v absolútnom poradí) ... 1. miesto cca 3100€, 2. miesto cca 2500€, 3. miesto cca 1250€
  • Podľa aktuálnych informácií, v Xi’an skončili semifinálové a finálové porovnávania, ktoré pre Slovensko priniesli prvý úspech. Olívia ČAMBALOVÁ zvíťazila v kategórii bikinifitness do 169cm. Bikinifitnessky súťažia v piatich kategóricáh tzn. do bojov o Elite PRO kartu a finančné odmeny zasiahne vo večernom superfinále 15 dievčat (po TOP3 z každej kategórie).

    Olívia CAMBALOVÁ
    Fitnessky majú po semifinále priamo superfinále tzn. na výsledok Kristíny JURICOVEJ si musíme ešte počkať. Vzhľadom na časový posun večerné semifinále začne krátko popoludní nášho času, informácie o výsledkoch nájdete na stránkach nášho portálu.
    Olívia Cambalova

Diskusia k článku:

AMIX diskusia